Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól tudtál igazán időt...

Mikortól tudtál igazán időt szakítani magadra?

Figyelt kérdés

Vallom, hogy boldog mama=boldog baba és boldog is vagyok, de mégis olyan jó lenne, ha lassssssan nem csak egy gyors hajmosás lenne az énidő. Nagyon szeretnék heti 2-szer edzeni járni, havonta fodrászhoz és kozmetikushoz. A férjem bár nagyon sokat segít, annál többet dolgozik. Más segítségem nincs. Van egy 3 éves és egy 7 hónapos gyerekem.

Kérlek, ne ítéljetek el, nagyon szeretek a gyerekekkel lenni és, ha azt mondjátok, hogy 10 éves korukig ne is álmodjak ilyenről, elfogadom 🤭


2020. dec. 3. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ezekre amiket felsoroltál akkor jutott időm ( kényrlmesen nem az időt nézve ) amikor bölcsibe kezdett járni a lányom, elöbb esélyem se lett volna.
2020. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Senki sem ítél el emiatt, teljesen normális igényeid vannak. ❤️


talán 4-5 hónapos volt a kisebb, amikor már hetente 1-2x elmentem edzésre, szerencsémre korán nyitott az edzőterem, így én reggel 6kor már lent voltam, 7re, mire férjem ment dolgozni addigra hazaértem.

Hétvégente meg amikor hazáért apa, valahogy úgy sakkoztam össze hogy tudjak menni fodrászhoz, de ez csak 3 havonta volt esedékes.

2020. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek teljesen normalis igenyek. Ferjed reggel v este nem tudna atvenni a torpeket? Edzes megoldhato lenne akkor. Kozmetikus, fodrasz van aki hazhoz megy. Ha van fix alvasidotok akkor megcsinalhatna akkor.


Egyebkent amikor egyedulallo voltam 2 kisgyerekkel (3 es 1 evesek), jott egy bebiszitter csaj akivel 4en kimentunk az erdei tornapalyara, o jatszotereztett en meg futottam fel orat, 5kmt. 1orat fizettem csak, de en is feltoltodtem es a gyerekek is friss levegon a kornyekemen voltak. Win-win

2020. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

9-10 hónapos koràban a nagybak


Aztán a kicsi mellett, hiába 9 hónapos, nem megy, mert ott a nagy.


Csak segítséggel..


Jogosak az igényeid...



Én ma amiatt panaszkodtam, hogy olyan gyorsan zsírosodik a hajam.....

Anyukám:

“Miért mikor mostad?”

Én:”Pènteken”



Anyu:


“De ma csütörtök van”

2020. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

A férjednek este kellene foglalkoznia a gyerekekkel, mert az nem kifogás, hogy dolgozik.

Egyszer el fog érkezni az idő, hogy te is vissza menj dolgozni és ugyanúgy neked is kell majd a gyerekkel foglalkozni munka után. A férjednek is kell foglalkoznia velük, nemcsak a te feladatod.

2020. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jó nagy hülyét csináltál magadból 5-ös 😏 Éjszakás-nappalos műszakban 12 órázással a gyárból, hogy foglalkozzon a gyerekekkel? Amikor éjszakás (és nappal aludnia kellene) 3 részletben alszik maxikum 6 órát, hogy a gyerekekkel lehessen. Minden egyes szabad percét velünk tölti: nem él a hobbijának, hiába kérem, nem haverozik, nem jár el sehova.

Az eddigi együttérzést és tanácsot nagyon köszönöm!

2020. dec. 3. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Miért? Egy héten 7 napot megy dolgozni? Biztos van szabadnapja. Egyébként meg ha 12 órázik, akkor is tud foglalkozni a gyerekeivel, ne mondd, hogy nem. De igazad van, éljenek a gyerekek apa nélkül. Majd ha visszamész dolgozni, majd megszakadsz.


Ha meg annyit van a gyerekeivel, akkor miért nem tudsz magadrs időt szakítani? Miért vállaltatok ti egyáltalán gyereket? Hogy egy kimerült, 12 órázó apa meg egy kimerült anya legyen velük?

2020. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Derjaderja ***** válasza:
37%

Nekünk a kisĺányom 2 hónapos korában kezdődött a kutyasuli heti/2heti 1x, illetve kéthetente tartottam órát.

Mindkettőt úgy csináltuk, hogy együtt elmentünk, az autóban megszoptattam, és addig a párom sétált egyet a babával.

2020. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Drága 5-ös/7-es, olvasol te egyáltalán?

A szemétkedés, kötekedés (és az abszolút marhaságok írása) helyett leírhatnád, hogy te mikor tudtál elkezdeni rendszeresen élni a hobbijaidnak, mennyi idősek voltak akkor a gyerekeitek.

2020. dec. 3. 16:18
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

1es, meló mellett hogy jut neked ilyenekre ennyi időd úgy hogy még a gyerekkel is foglalkozz?


Kérdező: Nálunk 1 éves korától heti egy délutánra(13-16ig) jött bébiszitter, így az a heti 3 óra volt a gyerek nélküli énidőm.

2020. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!