Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Védőnőnek, gyerekorvosnak...

Védőnőnek, gyerekorvosnak szokás karácsonyi csomagot adni?

Figyelt kérdés

Felétek szokás?


Minden anyuka ad valamit? Vagy mondjuk csak a baba-mama klub közösen? Vagy egyéb megoldás?


Ha adtok, mit tesztek a csomagba?


2020. dec. 4. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen hülyeséget se hallottam még.
2020. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Senki senkinek, minek?
2020. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már, hogy az esedékes vizsgálat ünnepek elé esik, és vittek a gyerekorvosnak/védőnőnek egy kis csokimikulást. De hogy szokás-e, azt nem tudom.
2020. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Csak a stréber anyukák, tudod, akik majd a tanároknak is különcködve hordják az ajándékot 😃😃
2020. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze, sőt az asszisztensnek és a takarítónőnek is. A wc-s néninek meg a parkolóőrnek is. Ja, majdnem kifelejtettem a buszsofőrt, aki odavisz a rendelőhöz
2020. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Eszembe se jutott,de most,hogy írod..

Lehet lehurrogni,de szerintem kedves gesztus,ha valaki szereti a védőnőjét. ( én pl.nagyon,sokat segített,türelmes,cuki).

Szóval kb.pont akkor viszem a fiamat státuszra,valószínűleg veszek neki valami apróságot,csokit.

2020. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudok róla. Én eddig nem adtam nekik első gyereknél sem, és most sem. Pedig 22.-én megyek a védőnőhöz, de eszembe sem jutott ilyen.
2020. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, soha. Ha tudtam volna előre, mikor meg nyugdíjba, arra lehet vittem volna valamit, de mindkettő egyszercsak lekoccolt, és utólag tudtuk meg.
2020. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nálam is első gyerek lesz. Szilveszter körül érkezik.


Új településre költöztünk, még nem sok mindenkit ismerek, így itt nem mertem még rákérdezni, meg arra sem, hogy mik a helyi szokások.


Csak olyan furán nézett a védőnő a minap, amikor mentem terhesgondozásra, mintha "várt" volna valamit.


Utóbb derült ki, hogy aznap osztott csomagokat a 0-2 éveseknek, amit az önkormányzat ad.


S, több anyuka jött be, ajándéktasakkal az utcáról, mikor mentem el.


De, hogy azt a védőnőnek szánták-e, vagy csak egyéb volt bennük, vagy a bölcsiben volt valami, nem tudom.


Innen merült fel a kérdés bennem.


Mert, ahonnan jövök település, ott a baba-mama klub megajándékozta őket minden évben, de más anyuka nem.


Így, gondoltam rákérdezek, hogy máshol, mi a szokás.


Köszönöm a válaszaitokat, még a gúnyolódóknak is.


Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

2020. dec. 4. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!