Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt szokás adni a...

Mennyi pénzt szokás adni a gyerekorvosnak, ha kihívom házhoz?

Figyelt kérdés

Még soha nem hívtam ki, mindíg mentünk ha volt valami gond,így nem tudom... A környezetünkben meg nincs kisgyerekes,akitől megtudnám kérdezni..


Előre is köszi a válaszokat!

Ja..ha lényeges,akkor a 16. kerületben lakunk.


2012. febr. 29. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem 3000-ft elég.de van aki 2000,van aki 5000-et ad
2012. febr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A miénk 3000 Ft-ért jön ki. Ezt előre meg is mondta...
2012. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kikészítettem 2000 ft-ot,akkor az kevésnek mondható? :(


Igazából lehet hogy elég sűrűn kell majd kihívnom,mert a kicsi tegnap volt még csak 2 hetes,így nem szívesen járkálnék a naggyal a rendelőbe,hogy még több betegséget elkapjunk ott...tehát hosszú távra kell gondolkoznom..és ha most 3000-et adok,akkor az lesz a minimum legközelebb is mikor kijön..


Oltásokat is szoktak otthon beadni? Mert akkor szerintem arra is kiszeretném majd hívni a kicsihez....

2012. febr. 29. 09:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt attól kérdezd meg, akinek szintén ő a gyerekorvosa.


Bizony, mindenütt más a tarifa. Mi 5000 Ft-ot adunk/gyerek. Ha mindkettő beteg, akkor 10-et.

2012. febr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hozzánk is 3000 ezerért jön ki!

Nekem kerekperec megmondta,hogy mennyi a kiszállás díja.

2012. febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hmm, a mienket egyszer akartam kihívni, majd azt mondta, hogy nagyon sok a dolga, vigyem be a babát (2 hetes volt akkor)... Érdekes, még úgy is, hogy a rendelő mellett lakunk, pont a hóeséstől meg a többi beteg gyerektől akartam volna megkímélni. Ezek után tuti nem adnék, még akkor se, ha vmiért méltóztatna kijönni.
2012. febr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Az utolsót sajnálom,hogy ilyen a dokijuk... :(

A mienk nagyon aranyos,kedves. Még akkor is készséges volt,mikor nem a munkaidejében hívtam,mert épp leestünk a lépcsőről,és nem tudtam hogy mi tévők legyünk......,vagy ha csak simán megkérdeztem,hogy bevigyem-e a rendelésre a kislányomat azzal a panasszal,ami épp volt..és megbeszéltük hogy milyen gyógyszereket kapjon..stb..stb..szóval nagyon rendes doktornéni.! :)

2012. febr. 29. 09:46
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért még ha valaki olvassa a kérdésem,akkor szívesen venném a válaszát!


Köszi!

2012. febr. 29. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Hozzánk mindig házhoz jön a gyerekdoki, soha nem viszem őket rendelőbe. A mi dokink ugyan nem kér semmit (illetve mindig azt mondja, ha megkérdezem, mennyivel tartozom, hogy semmivel) de körbeérdeklődtem, 3000 körül van másoknál a tarifa. Így annyit mindig adok. Oltásokat is beadja otthon a legtöbb doki, nem kell emiatt a gyerekeket rángatni. Ja, amúgy mi vidéken lakunk, de itt elég erősek az árak mindenben, semmivel nem vagyunk olcsóbbak, mint pl. Pest.

Amikor az újszülötthöz jött ki először, megtámogattuk egy 10ezressel, a további jó kapcsolat érdekében. Bejött, mert azóta akár hétvégén is szinte azonnal jön, ha hívjuk. Mondjuk nem kell túl gyakran szerencsére. De bevallom őszintén, ha csak kicsit beteg a gyerek, kikezelem én, ha meg nagyobb baja van, komolyan lázas, stb. akkor nem fogom bevinni a rendelőbe fél délelőtt várakozni szegényt, amikor amúgy is alig áll a lábán... Sőt, az enyémek ha betegek, gyakorlatilag egész nap alszanak, így sajnálom őket rángatni. Ezért nálunk mindig a doki jön házhoz. :-)

2012. febr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyébként, amikor született a fiam, az első alkalommal ingyen jött ki. Akkor mondta, hogy máskor már 3000 Ft-ért tud kijönni. És azt is hozzátette, hogy 1 éves koráig ne vigyem a rendelőbe...
2012. febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!