Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más zárkózott anya is úgy...

Más zárkózott anya is úgy érzi nem neki való ez a gyereknevelés?

Figyelt kérdés
Ha tehetném nem vállaltam volna a terhességemet. Rájöttem hogy én sose tudok vele magabiztos határozott vidám anya lenni mert mindig is zárkózott nyugodt csendes voltam és már nagyon nehéz megváltoznom. Ha tudom hogy ennyire nehezen szorongva élem meg ezt a gyereknevelést sosem vállaltam volna. Folyamatosan kapom a tanácsokat hogy miket nem csinálok jól és változtatnom kellene magamon hogy ne legyek vele ennyire csendes bizonytalan. Képtelen vagyok megfelelni a családomnak és ezért nagyon szorongok minden nap. Többször megfordult a fejemben hogy nem tudom ezt tovább csinálni, nem ilyen anyára van szüksége a babámnak. Van még zárkózott természetű anyuka itt? Hogy lettetek jó anyák? Sikerült megtalálnotok a boldogságot a gyereknevelésben?
2020. dec. 4. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért a harsány anya a jó anya? A környezeted nyomaszt téged ezzel a hülyeséggel. A gyereknek teljesen mindegy, mert ő elfogad olyannak, amilyen vagy.
2020. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első gyerekem születése után megtanultam bevenni a lesz.rom tablettát. Ne vegyél semmit magadra, hidd el, akik osztják az észt, ők sem jobbak, pont, hogy a saját bizonytalanságukat leplezik ezzel. Fura mód, akitől elfogadtam volna tanácsot, soha nem osztogatott kéretlenűl.
2020. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem zárkózott vagy, hanem önbizalomhiányos, és valószínűleg depressziós is. Szakember?


Totál introvertált vagyok, de nem szorongok és semmi problémám nincs a gyerekneveléssel.

2020. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
A babádnak te vagy a legjobb anya! Neki nincs viszonyítási alapja, neki te vagy az anya nagybetűvel! Ezt tartsd észben!
2020. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én zárkózott vagyok, csendes, önbizalomhiányos, 2 mérgező szülővel a hátam mögött. Imádom a kisifamat. Soha nem éreztem úgy, hogy nem nekem való az anyaság. A kéretlen tanácsok az egyik fülemen be, a másikon ki. Ha abba szólnak bele mit hogyan csináljak a gyerekkel, akkor nagyon mérges tudok lenni, olyankor megmondom a magamét. A kisfiammal sokat beszélgetek, mindent elmagyarázok neki, szeretgetem, ölelgetem, dícsérem, önbizalmat adok neki. Csak remélni merem, hogy nem lesz ilyen csendes, mint én, aki semmihez nem tud hozzá szólni és csak akkor beszél, ha kérdezik.
2020. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán zárkózott lennél nem lenne melletted ott senki aki duruzsoljon a füledbe és ossza az eszt.

Na én zárkózott vagyok, és senki sem kritizált :)

Tehát: zarkozz be vagy állj a sarkadra.

2020. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Malacka1212 ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok zárkózott de az elején nagyon nehezen vettem az akadályokat. Utána rájöttem akárki akármit mond a babának az anyukájára van szüksége. Olyan nincs hogy nem ilyen anyára van szüksége 😊 mert neki az a lényeg hogy te vele legyél. Higyj magadban ❤️
2020. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!