Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki nem...

Van itt olyan anyuka aki nem dolgozik de már ovis a gyereke, hogyan telik a napotok?

Figyelt kérdés

#Munka, állás, gyereknevelés,
2020. nov. 24. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyorsan!
2020. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Jelen. Csak ebéd utánig van oviban, mert normál, koronamentes esetben délután kötelező különfoglalkozások vannak (3 alapozó, 1 gyógytorna, 1 szoc-komm. fejlesztés). Délelőtt az a kb. 3-3,5 óra hamar elrepül a teendőkkel, intéznivalókkal.

Utálom amúgy, a háztartásbeliség a lehető legtávolabb áll tőlem, de a fentiekkel összeegyeztethető munkalehetőség errefelé egyáltalán nincs, szóval így jártam, a pszichés épségem, jóllétem a kutyát nem érdekli.

2020. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Intézem a háztartást, meglátogatom a férjemet a munkahelyén, olvasok, tanulok, barátnőzöm. Gyorsan elmegy.
2020. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Jelen. Takaritok, mosok, főzök, olvasok. Barátnőimmel találkozok, és akkor egy egész délelőtt elmegy. Vagy van olyan nap is, amikor körmöshöz megyek, pilláshoz, kozmetikushoz. Ezek általában egy nap. Így elvagyok.

Egyébként a lányomért Ébredés után megyek, 3 körül. Szeret járni, de az alvás pokol. Sokat sír olyankor és nagy nehezen elalszik vagy el sem alszik és menni kell érte. Szeretnék dolgozni én is, de így fogalmam sincs mi lesz. Egy hetet és 2 napot járt most, ma már folyik az orra, szóval 2 hét megint off. Szeptember óta egy hetet plusz pár napot járt, 2 hetet itthon volt. Plusz 2 hétre itt az ovi is bezárt. Nem tudom, esély sincs hogy megszokja így.

Gondolkozom azon, hogy ebéd után elfogom hozni.

2020. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
8 órát elszöszmötölök azzal, amit a dolgozó anyukák este 1 óra alatt megcsinálnak.
2020. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Köszi a lepontozást. 4es voltam
2020. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Reggel 6kor kelek,7kor ébresztem a fiam. Fél 8 után indulunk a suliba,rögtön utánna elugrok a boltba ha szükséges. Miután hazajöttem én is reggelizek,aztán rendet rakok a konyhában,főzök,mosok. Ellátom az állatokat. Most kezdtem el a karácsonyi cuccokat átnézni,megírtam már a menüt a téli szünetre is,ezekhez a hétvégén mindent megveszek. 2 körül szoktam leülni inni egy kávét és olyankor olvasok vagy tv-zek. 3kor megyek a suliba,utánna ellenőrzömm a leckéket,játszunk stb .

Vacsi,filmnézés.

Heti 1x eljárok szoliba,vagy a közeli kisvárosba néha mert ott van drogéria.

2020. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Haztartasbeli vagyok 4 gyerekkel.6kor kelek, reggelit keszitek, vasalok, osszeszedem magam, kajat csomagolok. 7kor keltem a gyerekeket, leteszem oket a suliba, oviba. Olyan fel9-9 korul erek haza. Utana par ora van atlagban kb. 4 ora, mert ebed utan megyek ertuk. Takaritok, mosast rendezem, vasalok, vasarolok, fozok mindennap es altalaban sutok is valamit kenyer, peksutemeny ilyesmi. Ekkor tornazom, havonta 1szer jarok fodraszhoz, (kozmetikus, kormos, stb. nincs) magamnak es a gyerekeknek is ruhat veszek, ill. hetente, kethetente 1-2 orat baratnozom.
2020. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
sajnálom h lepontoztak 4es , nem értem minek kell nekunk nöknek egymást lepontozni ahelyett h megértőbbek lennénk egymáshoz..
2020. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!