Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » X-epil terhességi gyorsteszt...

X-epil terhességi gyorsteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható az X-epil gyorsteszt, amenyniben kétszer is negatívat mutatott? Illetve méhenkívüli terhességet is kimutat a hormonszint miatt?

2020. dec. 7. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, főleg attól, hogy jó időben tesztelsz-e.

Mikor lenne esedékes a menstruáció? Aznap vagy inkább utána tesztelj, mert ezek elég gyengék.

2020. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon buta kérdés volt. Az előzmény, hogy egyszer az óvszer bennem maradt óvuláció után pont egy héttel. Hiába kevés esélye volt,féltem, hogy lezs bármi. Azóta megjött 3-szor, viszont megrémültem, amikor valakik írták, hogy nekik is "megjött", de kiderült nem valós menstruáció volt( [link]

Már nagyon rá vagyok stresszelve és minden kis dolgot bemagyarázok terhességnek. Pl.: felszedtem kisebb súlyt és a mensturációim elég rövidek. Az utolsón az első nap kibírhatatlan görcs volt, viszont ténylegesen 2-3 nap volt a vérzés, utána nagyon gyenge volt.

Szeptember 24-i az eset, ami miatt szorongok, Októberben teszteltem, ileltve November elején is. Mindkettő negatív. A novemberi teszt reggeli vizeletből ment.

Tudom, hogy amennyiben megjön elvieg semmi bajnak nem kell lennie, viszont halálos félelmem, hogy egyszer teherbe esek, ezért rettegek ettől a gondolattól.

2020. dec. 7. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2020. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig 100% volt az x-epil, az évek alatt nagyjából 8-10-et csináltam, mind negatív volt és tényleg nem volt baba.
2020. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2020. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. dec. 7. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
A méhen kivulit is kimutatná ennyi idő után, illetve ott más tünetek is lennének, pl mellfájás, derékfájás.
2020. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 7. 20:16
 9/11 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyesmi a problémám októberi eset késett 3 hetet a menstruációm közbe végig stresszeltem csináltam vagy 5-6 tesztett mind megatív aztán megjött nekem 5 napig tartott 7 helyett igaz addig elég intenzív volt ahogy szokott. De aztán én is ráparáztam szóval elmentem orvoshoz 6 hetes lettem volna kb azt mondta nincs terhességre utaló jel sőtt ő azt látja hogy elkezdődött a következő ciklusom. Aztán 2 hétre rá előző héten 8 hetes lettem volna elmentem másik nőgyógyászhoz is szintén hüvelyi uh ra de azt mondta nincs terhességre utaló jel valszeg a jövő héten jön meg a menszeszem. Hát most kéne megjönnie de még nem jött a melleim viszont leszakadnak nekem pedig ilyenkor nem szoktak fájni. Szerintetek ez akkor mi? Én is parázok. Lehet ez még terhesség?
2020. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A melleim pedig nem ruha érintésére fájnak vagy ha megnyomom jó picit úgy is hanem pl fekszek a hátamon és ha felállok szinte elviselhetetlenül fáj egy kis ideig most akkor ez pms vagy terhesség?? Tudom két különböző orvos hüvelyi uh-ja is negatív lett de akkor miért fáj ennyire a mellem
2020. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!