Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbízható a Movo...

Mennyire megbízható a Movo Romed Kazettás terhességi gyorsteszt?

Figyelt kérdés
2 hete késik a menstruációm. A párommal mindig védekeztünk, problémát nem észleltünk. Általában 32-34 napra szokott megjönni, de ennyit még sosem késett. Ma csináltam egy Movo Romed gyorstesztet, ami egyértelműen negatív lett.Mennyire megbízható ez? Illetve lehet más oka ia a menstruáció késésének?
2018. jan. 9. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha késik kimutatja ha baba van.

Amugy korán tesztelésre nem vmi jó.

De ha 2hete kesik mar mutatná

2018. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 hét késésésnél már bármilyen teszt kimutatná, ha lenne baba, főleg, hogy ennyire pontos ciklusaid vannak így arról sem lehet szó, hogy később volt a peteérés, mert azért nem szokása két hét csúszással lenni :)


Vagy hormongondod van, vagy az évente egyszeri mensi kimaradás jelentkezik ami teljesen normális jelenség.


Esetleg ha sok stressz ért az is okozhatja.


De én hormongondra tippelnék. Ha a kövi ciklusod normális lesz akkor nincs gond, ha az is késni fog akkor elmennék dokihoz a helyedben. De mint írtam évente egyszer normális, hogy peteérés sincs meg mensi sincs.


Minden jót!

2018. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt így el ne hidd. Attól hogy nincs peteérés attól még van menszesz. Nekem nagyon sokszor nincs peteeresem mégis megjön rendesen. Normálisan. De egy orvos tud ebben segíteni mi lehet a gond.
2018. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!