Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg tudtatok maradni nőnek...

Meg tudtatok maradni nőnek szülés után? Nőnek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Én még nem. Férjem annak tart. Egy babát tervezünk még (tegnap kezdtük a próbálkozást) , utána próbálom majd összeszedni magamat. Én úgy gondolom hogy plöttyedt lettem, ezen akarok majd változtatni, ha már nem szülök többet.
2020. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
95%
Ez a baj ti nők ezt gondoljátok,a feleségem is hiába mondom neki hogy sose volt ennyire tökéletes mint most 2 gyerek után pedig tényleg nem kegyes hazugság hanem így is gondolom.Nyilván nem kell száz kilósnak lenni de néhány plusz kiló meg egy kis változás sokaknak előnyére is válik :) Bocsánat hogy 39/férfiként írtam :)
2020. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Enni sem hagyott a gyerek, nemhogy tisztálkodni és ápolni magam. Én pedig alapból sem vagyok szép, rengeteg munka és idő, hogy vállalható szintre hozzam fel magam, erre nem volt lehetőségem mellette, úgyhogy egy nemtelen pusztulat lett belőlem. Még szerencse, hogy egyedülállóként senkinek sem kellett tetszenem, megfelelnem.
2020. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem éreztem magam férfinak, úgyhogy igen.
2020. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

5hónapja szültem. Nem vagyok topformában. Sajnos a hajam elkezdett hullani a szoptatás+hormonváltozások miatt. Emiatt sem érzem jól magamat. Hiába veszek fel szebb ruhát napközben, a babám lebukja, összenyálazza. Fàradt vagyok, karikás a szemem. Szóval nem tudok tiptop lenni.

A férjem szokott dícsérni ennek ellenére is. Meg a babám is kárpótol.

2020. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, egy megfáradt nőnek.
2020. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

9 hónapos a babánk. Nálunk mind a két nagymama nagyon sokat nálunk van, elviszi. Lehet ezért sz@r anyának mondani, mert napi 1-2 órát minimum nincs velem (igen, előfordul, hogy még többet sem 💁🏼‍♀️), de ilyenkor azt érzem, hogy nagyon jól teszem.


Sosem voltam ennyire vékony és "izmos" mint most. Gyerek előtt is minden nap tettem alap sminket és most is. Edzek, körmöm csináltatom, szeretek öltözködni. Találkozok a barátnőimmel gyerek nélkül. Őszintén azt gondolom, hogy nő vagyok. Ami nekem ennél is fontosabb, hogy jó a házasságom gyerek után is.


Nagy köszönet a nagymamáknak. Hálás vagyok értük, tudom hogy nem mindenkinek van ekkora szerencséje!

2020. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Kellett hozzá egy talpig férfi is, de most inkább nőies vagyok, mint szülés előtt.

Sose voltam az a plázacica típus, inkább fiús. A szülés és a szoptatás alatt viszont megváltozott a hozzáállásom és a véleményem a testemről és a női létről. Le lehet pontozni, de igenis egy csoda, amit létrehozunk két emberi sejtből, és az is, mire képes a testünk szülés alatt, vagy micsoda csoda az anyatej.

Elfogadtam végre a testem, és ami nagy szó: a melleim. Végre nem érzem magam kínosan meztelenül, sokkal felszabadultabb vagyok a szexben is.

A külsőmön is változtatott mindez. Növesztem a hajam, nőiesebb ruhákat hordok, és összességében látszik, hogy jól vagyok a bőrömben.

A férjem terhesen is szépnek látott, és szülés után is. Bókol, udvarol, támogat, hogy megéljem az anyaságom, és szex is van rendesen. Ez is sokat számít, hogy nőként jól érezzem magam.

2020. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Soha olyan jó nő nem voltam, mint akkor. Többet fogytam mint amit híztam a terhesség alatt. Volt időm magammal is foglalkozni és pihenni.
2020. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak az van felpontozva, aki nőnek érzi magát. Hm.
2020. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!