Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idén milyen nemű babák születt...

Idén milyen nemű babák születtek főleg az ismerősi körötökben? Ha babát vártok fiú vagy làny lesz?

Figyelt kérdés

Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert egyrészt úgy látszik nagyon ráérek😄 másrészt azt vettem észre mintha 2x annyi kislány születne idén mint kisfiú. De lehet hogy csak az én ismerőseim körében vagy csak én veszem ennyire észre, de mintha lépten nyomon kislányok születnének, kisfiúk meg elvétve.

Tavaly meg mintha pont fordítva lett volna. Nekem tavaly született a kislányom és kb 2x annyi kisfiú volt kórházban mint kislány és az ismerősök körében is többnyire fiúk születtek. Én most vagyok 8 hetes terhes, és nagyon remélem hogy a sok kislány között nekem kisfiam fog születni! Madarat lehetne velem fogatni ha így lenne, persze ezt már csak jövőre tudom meg😊

De kiváncsi vagyok hogy ti felfigyeltetek-e ilyesmi tendenciára a környezetetekben, vagy ha ti is babát vártok akkor tudjátok-e már hogy mi lesz.

Köszi, ha megírod. :)



2020. dec. 15. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Idén többnyire kisfiúk születtek a környezetemben
Idén többnyire kislányok születtek a környezetemben
Kisfiút várok
Kislányt várok
58 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
2 fiú, egy lány
2020. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Felfigyeltem😄Nalunk a kisfalunkban iden született 4baba mind kislany😄januarba jon a kovetkezo kislany az egyik szomszednak,aprilisba meg a mi kislanyunk erkezik🥰itt nincsenek fiuk😅10bol 1 fiu tobbi lany,es mi is felfigyeltunk erre😄
2020. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyik sógornőm tavasszal kislányt szült, másik januárban fog kislányt, én pedig tavasszal fogok szintén kislányt.

3 kislány egy éven belül. 😅

2020. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is csak kislányok születtek az ismerősi körben, én vagyok az egyetlen, akinek fia lesz, pedig nagyon kislányt akartam... ;)
2020. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ismerősi körben inkább kislányok születtek, de akadt azért fiú is. Nekem is kislányom született szeptemberben (van már egy 8 éves fiam is).
2020. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kislányom született tavaly, ismerősi körben ha jól számolom 6 kislány és 2 kisfiú született.

Idén született vagy jövőre születő babáknak is többnyire kislány a neme, 1-2 fiú van talán. És én is kislányt várok megint:)

2020. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Én meg már aggódtam mert a környékünkön is és az ismerősi körömben is az elmúlt 2 évben csak fiúk születtek, nekünk is fiaink vannak :)
2020. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk 4 fiú született a környezetünkben.

Nekünk vegyes ikerpárunk született

Barátnőm kisfiút vár április elejére

2020. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem lányom született februárban, minden ismerősömnek fia... Eddig 5 🤦‍♀️:D
2020. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Az ismerősi körömben 1 kisfiú és 1 kislány született idén.
2020. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!