Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónapos kapcsolatba vállaln...

10 hónapos kapcsolatba vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
TILOS! Az még a szerelem időszaka, nincs reális képetek egymásról.
2020. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

10 honap alatt nem is ismered meg teljesen.

2020. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Kizárt
2020. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Tervezetten? Nem, nem, nem, ne is gondolj rá.


Úgy kérdezed, hogy már terhes lettél? Akkor talán. Anyagi helyzetemtől (az enyémtől, NEM a pasiétól), munkahelyemtől, kapcsolattól, lelkiismerettől függően, erre nincs egyértelmű válasz, neked kell mérlegelni a helyzeted.

2020. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, ahogy a négyes írja
2020. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Mi 8 hónap után döntöttük el, hogy jöhet a baba ha akar. Mindketten 30-on túl voltunk, biztos egzisztenciával, objektíven érzelmeket félretéve leültünk beszélgetni erről, érintve azt a lehetőséget is, hogy talán túl korai és szétmegyünk. Átbeszéltük, belevágtunk, rögtön terhes is lettem. Azóta is együtt vagyunk, jól működő szeretetteljes a családunk. A fiúnk 2 múlt.

Nem lesz több gyerek, de nem azért mert rossz a kapcsolatunk.


Nincs garancia sem egyikre sem másik végkifejletre. Nem mindegy a kor, a két fél hozzáállása a nehézségekhez stb stb

Ettől függetlenül én magam sem javasolnám ezt senkinek, tudtam én is hogy elsülhet nagyon rosszul is.

2020. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Én a mostani kapcsolatomban se vállaltam volna, pedig 1 hónap után összeköltöztünk. De nem azért, mert nem bíztam a kapcsolatunkban, hanem szerintem először kellenek kettesben közös élmények, emlékek, ami összekovácsol egy párt, mivel utána túl sok ilyen nem lesz
2020. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem


De ismerek 2 olyan párt, ahol besikerult kB ennyi idő után és azóta házasság és 2.gyermek is lett.


Nekünk 7 év után lett gyerek. Akkor jött el az idő, hamarabb nem akartunk.

Így is elrepült az a pár év. Munka, munkanélküliség, baleset, szórakozás, utazás, ház vásárlás...


Most, hogy már itt van a lányunk sem csinálnám másképp.

2020. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Hm.. Mert akik 10 év együtt élés után vállaltak gyereket, ők mind harmonikus, boldog kapcsolatban élnek.. Aha..


7 hónap után estem teherbe, azóta házasság, gyermekünk már nagy, a szerelmünk pedig töretlen. Pedig még 15 év korkulonbseg is van köztünk, jujuj, több ponton is megszegjük a normát, mégis működik :)

2020. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Én 9 év után vállaltam és még ígyis mellényúltam. Én még várnék.
2020. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!