Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyik naprol a masikra a...

Berkizsuzsaa kérdése:

Egyik naprol a masikra a 10honapos kisfiam alig pisil. Sokat iszik mint ahogy szokott. Mi lehet ennek oka?

Figyelt kérdés

3 cumisuvegnyi teat megiszik ami 300milis.

Még is alig van pisije parszor pisil bele.

Nincs csordultig tele ahogy szokott.

Mar reggelre vette eszre.

Hogy este 9 kor raktam ala es 1 cumisuvegnyi teat amu 300milis megivott még se volt csordultig tele ahogy szokot.

Mi lehet ennek az oka??..ugyan ugy ahogy szokott ugy eszik iszik joo kedvu csak a keves pisi aggaszt nagyon



2018. júl. 22. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tea nem gyereknek valo mert cukor van benne

Vizet adj neki es bogrebol ne cumisuvegbol

A meleg miatt nem pisil

2018. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű kiizzadja most elég meleg van.
2018. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat eleg sokat izzad.

Most is hogy alszik tiszta viz a feje. Pedig puceron alszik. De egy kicsit felek azert hogy eleg sokat iszik még is ma alig pisilt meg az este..ilyet nem csinalt még. Tenylehmg nagyon joo kedvu jol eszik iszik. Csak a pisi keves.. mikor lehetseges az hogy fel van fazva ? Mik a jellei vagy a hugyutifertozesnek?

Holnap azert elviszem ezzel orvoshoz nezzenek nala vizeletet

2018. júl. 22. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy beteg

Izzad

Holyaghurut jele nem a keves pisi hanem laz es nyugosseg rossz kozerzet

2018. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig is izzadt foleg este mikor alszika feje vizzes ugy szoktam letoeolni..de attol volt pisije most is neztem 9kor aludt el akkor raktam ala pellenkat es joo ha egyszer pisilt...nekem ez akkor is fura..
2018. júl. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!