Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jelent az óvónői családláto...

Mi jelent az óvónői családlátogatás?

Figyelt kérdés
Mit néznek?
2010. aug. 13. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hogyan viselkednek a gyerekek a saját környezetben.

Szerintem azért biztosan megnézik a tisztaságot, a gyerekszobát,tv, könyvek, stb., amiről következtetni lehet a család életvitelére. Én legalábbis ezt tenném.

Hozzák is jönnek jövő héten.

2010. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Hozzánk aug. végén jönnek.

2010. aug. 13. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:

ez csak annyi, hogy kimegy az óvónő, elmondja, hányra kell odaérni, mi lesz a jele, mit kell majd vinni oviba, miket kell beszerezni (benti cipő, tornafelszerelés, tisztasági cucc stb.). megnézi, milyen körülmények között él a gyerek, megismerkedik anyával-apával kicsit közelebbről és persze a gyerek sem egy vadidegennel fog majd találkozni első nap az oviban.

kb. olyan ez, mint a védőnői látogatás!

szóval nem kell emiatt éves nagytakarítást rendezni, csak legyen egy szabad szék, ahová leülhet az óvónéni:)

egy óvónő lánya

2010. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Nagytakarítást nem is akartam végezni, hisz folyton takarítgatok:)

2010. aug. 13. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Van ahol még ilyen létezik???


Anyukám óvónő, már nyugdíjas, de még aktív korában mondta, hogy olyan,hogy családlátogatás, már régóta nincs!

2010. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig jönnek!

Biztos az óvónők, mert mi is bent voltunk az oviban. :)

2010. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!