Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek csinál házimunkát,...

A férjetek csinál házimunkát, ha a gyerekkel van?

Figyelt kérdés
2 éves a lányunk. Nekem kezdettől fogva van sok "programom", mert van egy vállalkozásom ami heti 1 nap 7-15ig elfoglaltságot jelent, illetve járok futni is a kutyával szinte minden nap,illetve néha összefutok barátnőkkel is vagy valami. Ilyenkor a férjem van a gyerekkel, de csatatér mire hazaérek. Nem azt várom, hogy főzzön vagy mosson, de össze vissza szétpakolnak, játékok széthagyva, asztal "koszosan" hagyva, ilyenek. Mert hogy ő ha a gyerekkel van, ő akkor vele akar foglalkozni meg ráfigyel, nem mással. De én tudok attól nagyjából rendet tartani ha a gyerekkel vagyok is.
2020. dec. 29. 09:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
42%

"Mert hogy ő ha a gyerekkel van, ő akkor vele akar foglalkozni meg ráfigyel, nem mással. "


Ez így van. Nem egyedi. Nekem amúgy nagyon is tetszik.

Lehet, hogy a férfiak alapból csak egy valamire tudnak koncentrálni, de azt nagyon. S ha a gyerekkel játszanak, annál fontosabb elfoglaltságuk nem is lehetne. A férfiakban sokkal több a játékosság, a játékra való hajlam.

Csodálatos, életre szóló emléket jelenthetnek az ilyen együttlétek.

https://www.youtube.com/watch?v=QCRqwLl9wIA

2020. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Az én férjem mikor a gyerekkel van az nem különleges, vagy ünnepnap, szóval ugyanúgy viselkedik mint máskor. Játszik a gyerekkel, elpakol, bedob egy mosást stb.


Attól még mert a gyerekkel van, nem kell csatatérré változtatni a lakást.

2020. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#3 hát az jó, nekem egyedül akkor csinált max mikor tavaly elmentem 3 napra külföldre,amúgy nagyon minimál szinten max.
2020. dec. 29. 09:31
 5/35 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%
Talán ha kevesebbet foglalkoznál a kis külön programjaiddal, több idő jutna a családodra. Kellemes társaság lehetsz, amikor hazatalálsz valahonnan és még le is üvöltöd a férjedet, miért nem takarít.
2020. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy leüvöltöm?
2020. dec. 29. 09:37
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
2 éves gyerek mellett hadd engedhesse meg az ember magának, hogy eljárjon futni, ne gyepesedjetek be ennyire.
2020. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
43%
Hát én sem szoktam rögtön elpakolni magam után, meg akkor nem is lehetnék a gyerekkel. Pedig anyuka vagyok. Nálunk úgy van, hogy amíg az egyik a gyerekkel van, a másik takarít.
2020. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

Mi eleve arra próbáljuk tanítani a gyereket, hogy ha már valamivel nem játszanak, azt elteszik.

2 évessel már ki-be pakolták a mosogatót, együtt főztek vmi egyszerűt (tészta szósszal).


Szóval igen, csinált házimunkát.

2020. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!