Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5-4 ev koruli szuloktol...

3,5-4 ev koruli szuloktol kerdezem, hogyan alakul atlagos hétvégétek, hazimunka- főzés- gyerekkel toltott ido- férj'- magatokra szant ido marad- e' tekinteteben?

Figyelt kérdés
A hetkozbe rohanos keson kerulunk haza, tehat pl. takarítás csak hetvegen van.
2016. ápr. 18. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Kisfiam 3,5 éves. Nagyon jól működünk. Takarítani inkább szombaton szoktam,ami a portalanítást,porszívózást feltörlést illeti,de a ház nem szalad,szépen megtanulta,hogy mindent amivel játszik,tegye vissza a helyére.

Délelőtt,mikor az ebéd már/még sül,fől,feltakarítok,addíg apa és fia vagy fociznak kint,vagy szineznek,mesét néznek,kocsikat takarítanak,kertészkednek,fát vágnak. 12kor ebéd,13-15ig alszik a fiam,addig én apázok,17körül elmegyünk csavarogni,utána én "babázok" a férjem tv-t néz,vagy a garázsban tevékenykedik,vagy elmegy haverokhoz 1-2 órára.21:30-kor a fiunk alszik,mi meg hajnali 2-ig még fent szoktunk lenni. Vasárnap változó. Akkor semmit sem csinálok ebéden kívűl. Esetek 70%-ban itthon sem vagyunk. Nekünk most így nagyon jó.

2016. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Apázok...elmész apukádhoz és játszotok vagy mi?
2016. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó menstruálsz vagy alapjáraton vagy ekkora paraszt?
2016. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a kérdező 4 év körüli szülőket kérdezett, én sem értem, hogy hogyan lehet erre a kérdésre korrektül válaszolni, hisz eleve írni is később tanultam meg. Mikor 4 éves voltam, még nem voltam szülő.
2016. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első, hogy értelmes választ kaptam.
2016. ápr. 22. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!