Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell bele kötnie abba,...

Miért kell bele kötnie abba, hogy mit és mennyiért veszek picinek?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, es már majdnem túlvagyunka kötelező bevásárláson. Az anyósom mindenbe belekötött. (Amióta apósom elhunyt, azóta a férjem ugy próbálja meg fontosnak éreztetni az anyját, hogy bevonjuk az életünkbe és most főleg a vásárlásba is..

A minap megrendeltem a kombi ágyat 90,000ert es egy babakocsit is vettem 370,000ert. Erre elkezdett vitatkozni hogy miért ilyen drága bútorokat/kellékeket vásárolok miért nem jó a 40,000 babakocsi vagy miért nem fogadtam el a tesóm gyerekeinek kinőtt babakocsiját.


Vagy azert mert igen is megvettem a pihenő széket és a babahintat is, vagy mert a drágább árkategóriás pelust vettem le a polcról.

Mindenbe bele köt amit venni akarok jelezve, hogy túl drága, elég az olcsóbb, vagy mi van ha nem szereti akkor pénzkidobás stb, stb.

Mar elegem van, de a férjemet nem lehet rávenni, hogy a mama néha otthon maradjon vagy egyszerűen csak állítsa le.

Az anyagi része nem probléma számunkra, és már 4 éve próbálkozunk, szóval természetes, hogy mindenből a legjobbat szeretnénk és félre tettük a pénzt, hogy ha sikerül a baba akkor legyen mindenre elég pénz. Szoval most élvezni akarjuk ezt. A férjem azt mondja hogy hagyjam figyelmen kívül, de teljesen kiidegel engem...


2020. dec. 30. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Miért? Mert hagyod.

Halkan jegyzem meg: az árcédulának sok esetben semmi köze a minőséghez. Valameddig igen, de afölött csak a brandet fizeted meg és egy 120-as babakocsi lehet ezerszer jobb, mint a 350-es.

2020. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor mond meg, hogy ne szóljon bele. Ennyi.
2020. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
....sajnalom, mert kulonben nagy orom es csaladi boldogsag is tud lenni egy babavaras.....
2020. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell vinni magatokkal vásárolni, ennyi az egész.

Páromnak egy időben dilije volt, hogy "ha már megyünk, akkor jöjjön anyám is, ne kocsikázzak 2x". Na, én ezt nagyon gyorsan beszüntettem, pedig csak sima bevásárlásról volt szó. Elvagyok az anyjával, de jobb külön.

Szépen megmondod a férjednek, hogy ezt a kedves mama nélkül szeretnéd bonyolítani, és pont. Nem kell ragozni, nem kell itt semmi más, csak az, hogy határozott legyél.

Boldog babavárást, és boldog új évet kívánok! :)

2020. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
egyeske is azt mondja ,(igaz halkan) amit az anyos, de ot nem pontozod le. Tole miert fogadod el amit az anyostol nem?
2020. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
En vagyok az egyeske, az anyos!!!
2020. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
És most milyen választ vársz a kérdésre? Te ismered az anyósodat, mega férjedet. Vagy csak azt várod, hogy szidjuk őt veled együtt? Beszéld meg a férjeddel a dolgot.
2020. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy a ti pénzetek, te is ugyan úgy fizeted mindennek a felét mint a férjed, nem várod el hogy ők állják a dolgokat, ennyi.
2020. dec. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Igaza van az anyosnak semmivel sem tud tőbbet a 100000forintos babakocsi mint 320000 Ft,és nem biztos hogy drága pelenka annyival jobb lesz gyereknek.

De ha idegesít ne vigyétek.

2020. dec. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Van véleménye, elmondja. Jobb lenne, ha hazudna?

Most komolyan, mi a franc baj van azzal, hogy szerinte olcsóbban is lehetne? Igaza van, lehetne. Elmondja, meghallgatod, haladsz tovább. Vagy csak az mondhat bármit, aki egyetért veled??

2020. dec. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!