Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamot csinaltok...

Milyen tanfolyamot csinaltok gyerek mellett? Hol? Mennyiert?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
200-ért a diplomámra és a meglévő szakmámra épülőt. Az előzmények nélkül nem lehet belevágni, ezért nem írom a konkrét nevet.
2018. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre járok ez az utolsó év. 210ezer egy félév és Győrbe járok le Bpről.
2018. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első gyerek mellett egyetemre jártam, ingyen, állami finanszírozással. Második mellett most egy okj képzést csinálok (Pécs), ez 150.000 forint. Ettől nagyon meg vagyok halva, pedig javarészt olyanokból áll az anyag, amit tanultam az egyetemen is már, de most már dolgozom is hétfőtől péntekig, aztán minden szombaton késődélutánig suli. Nagyon várom már, hogy vége legyen...
2018. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetemre járok, most vagyok másod éves. Győrben, 175 000 ft egy félév.
2018. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most szakgyógyszerész képzést csinálom (havi 10.000ft) de azt nem lehet gyed mellett, ugyanis patikában kell dolgoznod tanulás mellett, mert azt számítják "gyakorlati időnek" Szóval fel kell majd függesztenem gyerek mellett.


Viszont tavaly előtt csináltam egy 2 éves természetgyógyász képzés. 1 év alapképzés, 1 év választott szak levelező oktatással. Végül reflexológus képesítést szereztem. (de lehet választani fitoterapeuta, akupresszura, alternatív mozgás masszázs és több irányzat körül)

Ezt pl simán lehet gyes-gyed mellett is csinálni, mivel gyakorlatilag 1 évben egy 1 hetes élménytáborban kellett részt venni, utána 2 évben 3-4 alkalommal kellett hétvégi oktatásra felutazni gyakorlatra. (ha van kire hagyni a picit szerintem nem olyan megterhelő)

Ára viszont keményebb volt, 20.000 körül havonta (plusz az élménytábornak külön díja volt)

2018. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tb és bérügyintézőt csináltam, azt hiszem úgy 150 ezer volt v ége
2018. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meglep, hogy nem használjátok ki az állami támogatásokat. Én estin csinálok okj-t, tök ingyen és a második is estin lesz, ingyen. Igaz alig várom már, hogy vége legyen..
2018. febr. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!