Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy kivel vállaltá...

Megbántad, hogy kivel vállaltál gyereket?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdés van, hogy megbántad-e a gyerekvállalást, azonban ilyet még nem láttam, hogy megbántad-e, hogy kivel vállaltad? Ha igen, miért?

2021. jan. 5. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem, de csak azért, mert az exem jó apa. Mi köztünk sok dolog félrement, jobb is külön, de mint a gyermekeim apjára, lehet rá számítani és nagyon jó apa. Emiatt nem bánom, hogy ővele lettek gyerekeink.


Ha viszont egy suttyó lenne, gondolom bánnám.

2021. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik részről nem mert a férjem nagyszerű apa, mindenből kiveszi a részét, nagyon jól bánik a gyerekkel és mindig mindenben lehet rá számítani, megbízható és türelmes.

Másik részről viszont van bennem egy mi lenne ha azzal aki a nagy szerelmem volt, akivel eredetileg terveztem a gyereket és nagyon kíváncsi vagyok milyen lett volna ha vele lenne családom, de ezt nyilván sosem tudjuk meg.

2021. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2021. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én megbántam, hogy ki a gyerekem apja. Azt hittem, hogy jó a kapcsolatunk, erre kiderült, hogy mekkora színész. Mindig figyelmes, normális, kedves volt velem, számított neki, hogy nekem is jó legyen. Ő szerette volna a gyereket, jobban, mit én. Aztán 15 hetes terhesen derült ki, hogy más nőnek írogat, én fogjuk rá, hogy a barátnője vagyok, csak azért van velem, mert másnak nem kellett. Álmomban sem gondoltam volna. Könyörgött, sírt, hogy bocsássak meg neki, nagyon szeret minket, vagy ha nem tudok megbocsátani, akkor hagyjam itt neki a gyereket, nehogy bántsam stb. Megbocsátottam, de csak a gyerek miatt, aztán pár hónapos volt a babánk, mikor társkeresőzni kezdett, persze csak barátkozni akart...

A kisfiamat persze imádom, ő a legjobb dolog az életemben.

2021. jan. 5. 14:36
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen megbántam.

Nagyon jó apa, és egyébként nem rossz ember ő, de nyúzzuk egymást 15 éve egy olyan kapcsolatban ami kb.2 évre szólt volna. Voltak nő ügyek, és már itt van a 2 gyerek. De néha elgondolkodom volna milyen lett volna nélkule...

2021. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok mindent másképp csinálnék, ha visszamehetnék az időben, de a férjem a legfantasztikusabb ember, akit ismerek. Szeretjük egymást, a gyerekekkel pedig tényleg megkoronáztuk a kapcsolatunkat. 😊
2021. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Bírom, amikor az össze nem illő emberek évekig nyúzzák egymást és annak ellenére becsusszan 2-3 gyerek, hogy hetente veszekszenek 2 hetet.

Vagy együtt vannak egy-két éve, szóval szerintük ideje gyereket csinálni. Sosem fogom megérteni, miért kell ösztönből gyereket vállalni.

2021. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a férjem a legjobb apa akit ismerek, és a legjobb társ számomra. Persze vannak nézeteltérések, de kinek nincsenek.

Mindenben számíthatunk egymásra.

Minden szabadidejét a gyerekekkel tölti. Nem azért mert muszáj, hanem mert szeretné.

2021. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es, a régi naagy plátói szerelmemnek van egy kisfia, aki olyan, mintha az én kisfiam másolata lenne. Nagyon mókás, pedig a férjem meg nem hasonlít a srácra igazán. :)
2021. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekvállalást volt pillanat, amikor megbántam, de azt, akivel vállaltam, egy pillanatra sem.

Megtaláltam a nagy szerelmem, és vele lettek gyerekeim. Soha nem csinálnám másképp!

2021. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!