Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy kivel vállaltá...

Megbántad, hogy kivel vállaltál gyereket?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdés van, hogy megbántad-e a gyerekvállalást, azonban ilyet még nem láttam, hogy megbántad-e, hogy kivel vállaltad? Ha igen, miért?

2021. jan. 5. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nőügyek amikor szóvá tettem fizikailag bántalmazott. 13 évet éltünk együtt. Mindig egy nyugodt, jámbor, kedves embernek tűnt aki a légynek sem tudna ártani. A külvilág még mindig ezt gondolja róla. Egy élet is kevés, hogy ki ismerjünk valakit. 46 éves és 20 éves lányok után szaladt, flörtölt, ajándékokkal halmoztak el őket. Mindenkit manipulál, örülök hogy kinyílt a szemem. A gyerekeket szeretem nagyon, de ha vissza mehetnénk az időben nem ő lenne az apjuk...
2021. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Mi 20 év után mentünk szét, nagyon szerelmes voltam bele az utolsó pillanatig, de már megbízni nem tudtam benne - nagyon nehéz volt. Lett nemrég másik párom, akivel még minden happy, de már 40 vagyok. Szóval ha nem vállaltam volna, akkor nem lettek volna, így nem bánom, hogy nem tudtam előre mindezt, és "belefértek", mert így szeretem őket, ahogy vannak és amilyenek. Ha netán még lennének gyerekeim, azok meg már mások lennének, nem ők.
2021. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A legcsodálatosabb férj. 5éve vagyunk együtt, másfél éves a fiunk. Tervezzük a második babát.


Sokmindent megbantam már életemben, de a férjem és a fiamat nem.

2021. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem. 17 éve vagyunk együtt és 26 hónapja lettünk szülők. Szóval nem kapkodtuk el.

Ha bármi történne is köztünk később, akkor sem bánnám, mert nagyon jó apa. Imádja a fiát.

2021. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire! 1 év után leköszönt, mert rájött hogy neki mégsem való gyerek. Ezt azóta a félévenkénti láthatásán is bizonyítja.
2021. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!