Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan határ, amikor...

Van olyan határ, amikor rászólsz a gyerekedre étkezésnél, hogy elég?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy kövér, normál testalkatú vagy épp sovány.
2010. aug. 14. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nincs ... nem sovány normál testalkatu egyébként de rászólni csak akkor szoktam ha disznólkodik v. játszik az étellel ...

Egyen annyit és annyi idő alatt amig és amennyit jólesik neki...

2010. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha mint az előző írta,malackodik vagy játszik az étellel. Ha a szó nem használ,elteszem az asztaltól,és a következő evésig nem kap semmit.
2010. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én csak egy percig veszem el előle az ételt és nem szállhat le a székről - nem is szokott- megkérdezem tőle hogy éhes -e még és ha igen visszaadom az ételt de szólok hogy ha legközelebb is malackodik már nem adom vissza és azt is hogy az étel nem játék.
2010. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális ételeknél nem, csak nassnál, édességnél vagy ilyesminél mondom azt, hogy elég volt már ennyi. Illetve ő két étkezés közben szeret éhenkórászkodni, percenként kér csemegeuborkát, darab sajtot, stb. Ilyeneknél is szoktam neki mondani, hogy elég, nem lehet egész álló nap enni, plusz hát azért maradjon másnapra is.

Nem dagi gyerek különben.

2010. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Mások?

2010. aug. 14. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az én gyerekem nem jó evő kislány, így még biztatnom is kell sokat, hogy egyen.
2010. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!