Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy elitek meg ha csaladi...

Hogy elitek meg ha csaladi osszejovetel van, es mindenki a 3honapos gyerekedre, szall,?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon nehezen :) Mindig mindenki okoskodik, ölbe akarják venni, nem értik meg,hogy jobban szeret kiságyban vagy babakocsiban lenni, mert ott tud izegni-mozogni.

Ha egyet nyekken, már állandóan azt mondják, hogy éhes, akkor is, ha 5 perce szoptattam meg. Kifejezetten idegesítenek ezek a kifejezések, hogy "adjál neki cicikét" "tátikázik" stb. A múltkor úgy akarták kivenni a babahordozóból, hogy nem volt kikötve az öv... áhhh

Ilyenkor akármennyire próbálom visszafogni magam, nem bírom sokáig, és szoktam szólni.

Sokan fogdossák a kezét, ez is idegesít, mert nem mosnak kezet, mielőtt a babámhoz nyúlnak. Jajj, annyi minden van, egyre kevesebb ideig bírom ki, hogy ne állítsam le őket. Olyankor persze megsértődnek, meg jön az, hogy nem hülyék, ők is neveltek gyereket!

2011. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet h túl laza vagyok de ha nem sír a baba akkor hagyom

anyósom évente ha 4-5x ha látja a kicsit (messze laknak) mikor először mentünk le akkor 1 hós volt a kicsi tök jó volt h a kezébe adhatom és nekem van másra időm :-)))

2 napig voltunk ott és mindent ö csinált :-))


mivel a családban mindig van egy kicsi baba így mindenki tudja h mit lehet és mit nem

ha meg olyannal találkozom akkor kérés nélkül mondom a kezét és a arcát ne !!!

a többit simizheted :-)))

most már 6 hós a kicsi és ha nem tetszik neki valaki akkor simán kimutatja :-))) szal nem kell félteni őket

2011. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megorulok toluk.Kezrol kezre adjak,aztan meg ha sir az anya-e!
2011. júl. 23. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem hagytam, amikor pár hós volt, akkor akarták fogdosni, most 1,5 évesen rá sem néznek. :(


Talán túl féltettem, de pl. apósom kutyás kézzel akarta fogdosni, amikor 2 hós volt, szóvá tettem, megsétődött. De nekem nem fért bele.


Most meg már tényleg lehet vele játszani és nem tudnak vele mit kezdeni, csak azt mondogatják, hogy nem is ismeri őket, biztos fél tőlük, de nem akarásnak, nyögés a vége.

2011. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én reagálom túl a dolgot, de engem nagyon bosszant! Nekem 2 hós a lányom, de a halálom, mikor mindenki fogdossa, és előfordult már, hogy rájuk szóltam, hogy picit most már tegyék le. Első babánk, úgyhogy eléggé féltem őt (tudom, hogy nem kell ezt túlzásba vinni), de akkor is. Főleg, hogy nálunk a szűk családban nem volt mostanában (az elmúlt 22 évben) kisbaba, emiatt némelyik rokon olyan szerencsétlenül fogja meg,hogy égnek áll tőle a hajam.
2011. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a falra mászom,de nem azért mert túlféltem.Az anyósom mindennap fogdosni akarja mint a sógornőim is és férjem nagymamája,hogy állandóan rohannak ha nyekken magán akcióik vannak,néha kérdezik meg,hogy csinálhatnak-e vele bármit,hogy a játszószőnyeget meg a takaróit teszik alá a pelenka helyett és ha bukik természetesen azokra megy,hogy állandóan kérdeznek,hogy evett?sokat?mennyit?mikor eszik?aludt?aludni fog?hagyott aludni?hízott stb.stb.hogy folyton bele akarnak szólni,hogy állandóan bámulják akár fél óráig mikor jól lefoglalja magát,aztán ott hagyják Ő meg bőg hogy ott hagyták,meg mindegyik folyamatosan foglalkozni akar vele,komolyan a gyerek alig van 5 percig egyedül,sokszor már rájuk szólók mert elegem van belőlük,simán kiveszi az anyósom a gyerekem a kezemből és elviszi,meg hogy majd ő tologatja,aztán megsértődik,hogy idegesítően gagyognak attól rosszul vagyok,a gyerek meg hülyének nézi őket meg ha jókedve van köré gyűlnek mint a legyek ha bőg akkor legyen az én gondom,nem túl féltem a gyereket,de békén lehet hagyni,nem egy plüssmackó
2011. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huuuu de raismertem a csaladomra:)
2011. júl. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!