Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 év alatti fiatalok! Szeretn...

25 év alatti fiatalok! Szeretnétek gyereket a jövőben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 13:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
79%
#9 Teljesen kiforgatod a szavaimat. Én nem mondtam semmi olyat, hogy pusztán az a célom, hogy a magam szórakoztatására életet hozzak létre, és azt se mondtam, hogy elvárom, és 100%-ra veszem, hogy segíteni fog. Annyit mondtam csupán, hogy szeretnék családot, gyereket, akiknek lehetőség szerint mindent megadok, mondtam is, hogy én nehezen tudom elképzelni az életemet úgy, hogy csak magamnak élek. Aztán lesz, ami lesz. Jobbik esetben lesznek gyerekeim, és jó kapcsolatban leszünk, és nem tojnak a fejemre, kölcsönösen számíthatunk egymásra, vagy kölcsönösen ott leszünk egymásnak, nemcsak a rossz dolgokban, hanem a jókban is. Ez nem elvárás, csak ideális esetben így működnek a dolgok egy családban. Meg az egésznek lehet egy olyasfajta pozitív oldala, hogy az ember nem marad teljesen magára (jobbik esetben, hangsúlyozom), ahogy a gyerekei se, mert ott van nekik támaszként ő is, de ezzel nem azt mondom, hogy ez a végső célom, hogy életeket teremtsek arra, hogy legyen, aki elszórakoztat, ha bajuk lenne, akkor is 100%-osan ott lennék nekik, és nem csak a jót kell velem megosszák. Szóval arról van itt szó, hogy pusztán emberből vagyok, kellenek az emberi kapcsolatok, és mind között nekem a család a legértékesebb, te meg beéred a haverokkal, ennyi. Az meg hogy hol tartózkodik, most épp külföldön, nem bánom én azt, az nem azt jelenti, hogy akkor meg kell szakítanunk a kapcsolatot, nekem nem dadus kell öregkoromra, nekem elég, ha tudok róluk, hogy mi van velük stb., de ha meg is szakadna, hát aztán!? Tárt karokkal várnám bármikor, és nem azért, mert kell, aki szórakoztasson.
2021. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Sokáig nem szerettem volna, de amióta megismertem a jelenlegi páromat másfél éve, azóta szeretnék. Volt előtte is több párkapcsolatom, de rajta kívül senkivel sem tudtam volna ezt elképzelni.

Természetesen csak akkor vállalnánk be gyereket, ha már van saját ingatlanunk, illetve mind mentálisan, mind anyagilag készen állunk rá, illetve az én karrieremen sem esne nagyobb csorba, és nagy valószínűséggel csak egy gyereket szeretnénk.


24/L

2021. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Van az a kapcsolat, és van az a háttér.
2021. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
83%

Én egy kicsit idősebb vagyok, de se én se a párom nem szeretne gyereket, és 100%, hogy nem is lesz soha. Nekünk kényelmi okból nem lesz gyerek, egyébként minden körülmény adott lenne hozzá. Anyagilag is jól állunk, saját házunk, kocsink van, nincsennek tartozásaink. Egészségileg is minden rendben van mindkettőnknél.

Egyszerűen nem szeretnénk beáldozni a kényelmes életünket, amit már 8 év alatt megszoktunk, a feje tetejére állítani egy gyerek az egészet. Azt a pénzt amit a gyerekre költenénk, abból inkább elutazunk valahova/magunkra költjük. Röviden én a kényelmemet nem akarom feláldozni, párom meg nem szeretné le strapálni a testét.

28F, párom 26N

2021. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
14-es jó hozzáállás! ;)
2021. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!