Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban térìtik? Azt olvastam...

Valóban térìtik? Azt olvastam hogy a TB állja a hüvelyszűkìtő műtétet. 4 hónapja szültem. Nem kellett se vágni se varrni. Előtte se volt gondom, se fájás se szárazság, de most tágabb vagyok és ez zavaró....

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy téríti a TB ezt a műtétet.

2021. jan. 18. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam róla. De ha létezik, akkor csak is orvosi utasításra végezhetik el, csak úgy nem, mert téged zavar.
2021. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az intimtorna hatásos lehet. Ilyet még én sem hallottam, hogy kérésre műtenének. Magánban mondjuk mindent lehet, de csodálkoznék ha a TB ezt állná.
2021. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha igen, egész biztos, hogy nem ilyen esetben. Persze nem tudom, mennyire extrém a gondod, de a leírtak alapján nem. Ha van ilyen térítés, legyél benne biztos, hogy extrém durva esetre vonatkozik.

A testnek legalább egy átlag év kell a teljes regenerálódáshoz, van akinek több, van akinek kevesebb. Intimtornazz, lesz meg jobb is. 4 hónap semmi. Mi olyankor még szexelni sem tudtunk, olyan fajdalmaim voltak még.

2021. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Vannak esztétikai beavatkozások, amit tb alapon is lehet kérni. De ezek általában olyan dolgok, amik az életedet befolyásolhatják, épp ezért csak orvosi igazolással lehet igényelni, alapos indokkal. Pl felmerült nemrég a családban, hogy nagymamámat ha zavarná a látásában a szemhéja lehúzottsága, arra pl lehetne kérni tb-s műtétet, orvosi papírral. De ha nem befolyásolja a látását és nem is károsítja azt, akkor az csak egyéni szoc döntés, hogy valaki akar-e ezzel foglalkozni vagy sem.

Ha szülés után igazoltan a mindennapokkal összeegyeztethetetlen méhsüllyedésed lett, arra is van műtéti lehetőség. De ismétlem: ezeknek alapos indok kell.

2021. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

vannak neked nagyobb gondkait mint, mint az, mennyire vag tág...


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

2021. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, gondok mindig vannak és lesznek, nyilván az ember szépen sorban megoldja őket. Most ez van soron.
2021. jan. 18. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Kegel torna segít.
2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, ha nem akarsz olyanokat, akiknek az az élete hogy ezzel foglalkozzanak, vedd le a neved megjelenítését a beállításoknál.
2021. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
9, nem ezzel megy el az életem, de annyi privit kaptam tőle a fenti miatt, hogy egy életre megjegyeztem,mennyire bura.
2021. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tőlem biztos nem kaptál privit, keversz valakivel.
2021. jan. 18. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!