Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt szárazság. Létezik...

Ovu előtt szárazság. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Most jövök a nőgyógyásztól mondta hamarosan ovum lesz. 1-2napon belül, mert már a termékeny nyák is megjelent. Nekem mindig fehér folyásom van ami vagy krémes vagy vizes, de napok óta semmi. Teljes száraz vagyok kívülről, de megneztem egy tamponnal tényleg belül átlátszó nyúlós.
2020. okt. 21. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer régen olvastam róla, nem az a lényeg, hogy "kívül" megjelenjen, hanem, hogy bent legyen megfelelő. A többi nem számít, nem kell, hogy ússz benne :D


Pl nekem szülés előtt sose volt észlelhető nyákom, mégis anyuka lettem. Azóta meg rendesen termel a szervezet.... szerintem jobb volt nem észlelni XD

2020. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, hogy mondta az orvos, hogy pár napon belül peteérés, mert milyen sok "egészséges" nyákom van. Én meg csak néztem, hogy mivan, mert én alig tapasztaltam. Múlt hónapban ugyanez történt. Szóval nyugi, ne figyeld ennyire magad, nem minden szervezet egyforma.
2020. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!