Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvtált, egyedülálló anyukák...

Elvtált, egyedülálló anyukák kB mennyi pénzből és melyik megyében éltek a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Albérlet tapasztalatok érdekelnének inkább. Valószínű én is erre a sorsra jutok. A bevetelem minimálbér lesz, meg a gyerektartás. Az apa 400.000 felett keres, de gondolom lesz egy maximum amit megitelnek ennyiből.

2021. jan. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Budapest

Minden költséget összevetve havi 150 ezerből jövünk ki.

Apuka többet keres mint a te párod, 50 ezret ad nekünk gyerektartás címen, illetve szerencsére mindent meg lehet beszélni vele, pl játékokat szívesen vesz a gyereknek, néha ruhát, cipőt.., éppen szólok hogy szorul a hurok akkor segít.

2021. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapesten 150-bol? Én innét akarok vidékre költözni, mert úgy számoltam ott jönnek ki ennyi pénzből
2021. jan. 19. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom az első hogy csinálja, itt Debrecenben a normálisabb környékeken egy kétszobás albérlet olyan 100.000 Ft környéken van, plusz rezsi. Aztán ott a kaja, ha ovis a gyerek az ottani kaja, ruházkodás mondjuk, bérlet/benzin ha van autó. Én itt Debrecenben is kb havi 200.000 környéken mondanám alsóhangon a megélhetést albiban gyerekkel.
2021. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Debrecenben élek,egy 4 évessel.

Havi 250et keresek,apuka havi 50et utal. Tehát 300bol élünk.

100 az albérlet. A maradékbol éppen kijövünk, kaja, ruházkodás, tankolás,biztositás stb.

2021. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: plusz családi pótlék, adókedvezmény? Vagy azok már ebben benne vannak?
2021. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!