Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák egy...

Egyedülálló anyukák egy gyerekkel, ti mennyiből jöttök ki havonta?

Figyelt kérdés
Én 280 alatt nem nagyon tudom kihozni, pedig magamra szinte semennyit nem költök. Rezsi, ovis díj, bevásárlások, gyógyszerek. És akkor még hol van az, hogy nyárra, amikor bölcsi-szünet van, és én sem tudok dolgozni, félre kell tennem...
2017. nov. 4. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
180e
2017. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem tudsz nyáron dolgozni?
2017. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom kire hagyni a picit, amig nincs bölcsi.
2017. nov. 4. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Milyen munkakörben dolgozol, h el tudsz menni szabadságra?

280e az nagyon sok, mi kerül annyiba? sok a rezsi? vagy van hitel?

2017. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Hát nekem volt 4 hónap amíg két ovis mellett havi 55ből kellett kihoznom mindent ;(

De most havi 430ezret keresek ebból 100at eltudok tenni

2017. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Első vagyok, azért érdekelne miért lettem lepontozva???
2017. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kettőt nevelek egyedül, 150-ből kijövünk. Ebben van bébiszitter havi 20ezerért, mert nincs semmi segítségem, viszont muszáj eljárnom futni, ez az egy hobbim. van autónk is. Mire költesz annyit? Van hiteletek?
2017. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi minden választ - én nem pontoztam le senkit, valaki más lehetett. Nagyon ügyesek vagytok, én nem osztom be jól a pénzt. Nem is tudom, rezsink kb. 60ezer, kocsifenntartás, napi bevásárlásra 2000 mindig elmegy, bébiszittert nekem is muszáj ugyanezért (megőrülnék nélküle), talán az lehet a baj, hogy nem főzök mindig, hanem rendelek magamnak a Teletáltól, és az sokat dob. A pici a bölcsiben eszik, este itthon csak hideget eszünk. Mi volt még kérdés... Ja hogy miért nem tudok dolgozni nyáron? Mert senki segítségem nincs, hát hogyan dolgozzam egy kétéves mellett?? Itthon dolgozom neten amúgy.
2017. nov. 4. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
110 ezer és albérletben élünk, épp az éhenhalástól ment meg ez az összeg :(
2017. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fuh, utolsó, minden tiszteletem. Ilyenkor jól elszégyellem magam!
2017. nov. 5. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!