Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a gyerek...

Van itt olyan, aki a gyerek születése után sem bírta elfogadni, hogy neki ezentúl más lesz az élete?

Figyelt kérdés
A nagyon véletlen-esetekre vagyok kiváncsi, amikor a gyerek nem volt tervezett (ide sorolok mindent, ami az egyéjszakás kaland és a kapcsolatban-bár-gyerek-még-szóba-se-jöhetett-volna esetek közé esik). Legtöbbször a szülők, de főleg az anya végül beletörődik a sorsába, de kiváncsi vagyok van-e itt olyan, aki nem tudta elfogadni, hogy szülő (anya) kell legyen, de nem vetette el a gyereket. Hogyan éled meg a mindennapokat, képes vagy-e igazán szeretni a gyerekedet? Hány éves a gyereked?

2021. jan. 24. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
egy kisgyerekkel borzasztóan nehéz, ski mást mond hazudik. Egesz napos készenlét, nincs sok pihenőidő. én várom.nagyon, hogy nőjön, és nekem is legyen szabadságom. Tudjak nyugodtan kávézni, olvasni , barátnőzni, ALUDNI. Akár otthon csak ugy tenni venni, nem hjanai 5kor kelni, mert a gyerek akkor kel.
2021. jan. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyet, az egyik öngyilkos lett.

Nem kapott semmi segítséget. Alapból depressziós volt, a párja anyuci pici fia, anyósa utálta..


Egy volt osztálytársam lelépett külföldre. A kölyköt itt hagyta az apjával.

2021. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
4! Igen, ez sajnos így van, én az ilyen férfit sem tartom többre. Ha vmivel ki lehet kergetni a világból, az az “apa fáradt” mindennapos használata.
2021. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a munka felmentene a gyereknevelés alól
2021. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!