Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Állandóan a...

Mit csináljak? Állandóan a mellemet találja el.

Figyelt kérdés

Egy éves a gyerekem, rajtam alszik el a mellkasomon.

A mellemet már több hete, sőt hónapja nen tudom megérinteni mert minden érintés kellemetlen, fáj. Ha meg akar jönni, extrán. Nem szoptatok, viszont altatásnál belekönyököl a mellembe, ami nagyon fáj. Játék közben ha kapaszkodna belém a mellemet találja meg abba kapaszkodik, belemar...

Öltöztetésnél hisztizik, rúg, mindig a mellembe. Már nem bírom. Mondom neki de még nem fogja fel. Ha melltartóba vagyok egész nap is kénYelmetlen, valamennyit fel fog de fáj


Mit tegyek már nem bírom ez az állandó érzékenységet, fájdalmat 😭


2021. jan. 25. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond az orvos, miért ilyen extrán érzékeny a melled?
2021. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnál. Gondolom az állandó "bántás" után ilyen.

Régebben csak akkor volt ertekeny ha meg akart jönni.

2021. jan. 25. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális, hogy ennyire érzékeny a melled. Hogy a gyerek mindig ezt találja el - szerintem mindenkit így találnak el cicin vagy hasba, vagy ami épp láb-, kéz- vagy fejmagasságban van nekik. Megfogod, mondod, hogy nem szabad, aztán reménykedsz, hogy kinövi :)
2021. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el, mert ez nem normális.

Csak azért érzed, hogy mindig a melled találja el, mert érzékeny. Nem pedig fordítva.

2021. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Akármennyire rugdos és csapkod, nem fájhat ennyire, ha egyébként egészséges vagy. Minél előbb el kell menned orvoshoz ezzel.
2021. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Alapbol meg kellene néznie a nőgyógyásznak a mellemet nem? Mert nekem még sosem nézték.
2021. jan. 25. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem nem gyakran szokták, csak ha mondod, hogy panaszod van.
2021. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor találja el a mellem így vagy úgy,de azért pár perc után már nem fáj.Szerintem is érdemes utána nézni mi a gond.Csomot nem érzel a melledben?
2021. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csomót érzel? Menstruációd rendben van? Terhes nem vagy?
2021. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel én is így vagyok, csak nekem a már 2,5 éves amortizálja így a 13 kg-jával.

Igyekszem fedezékbe vonulni, amikor csak tudok; de nem hiszem, hogy más nők meg sem érzik, ha egy 10+ kg-os nagy lendülettel/erőből csontos testrészével eltalálja a mellét.

2021. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!