Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen alszik el már...

Nagyon nehezen alszik el már 6 hónapos babám. Csak üvölt, állandóan hason akar lenni, mit csináljak, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A probléma részletesen: Biztos nagyon szar anya vagyok, mert most tényleg kibírhatatlan az egész helyzet.

Ha altatom kézben, ha babakocsiban akkor is bőg.

Sőt kezben kifesziti magát...Szégyellem de tegnap annyira kikeszitett hogy megraztam és erősebben magamhoz szorítottam.

Kész vagyok teljesen, az éjjel is 3x 4x felkel,berakom a kiságyba de felkel megint cici, setalas és talán elalszik. Ha nem akkor berakom magam mellé de akkor van úgy hogy rugdoss ki kell venni ölben szoptatni.

Már még rá is gyujtottam pedig tudom hogy nem kellene de nem tudom mit csináljak.

Hozzataplalast élveztem de csak kóstolgat estére adjak neki enni?(félek mert a múltkor puffadt a kis hasa és nehezen kakilt)

Önállóan tanitsam meg aludni? De azt is hogyan ha lerakom kézből nevet, játszik, kézben sirat xD Most meg hason akar lenni de kuszni nem tud és sirat éjszaka arra felkel.

Nem gondoltam hogy ilyen nehéz az egész pedig IMÁDOM A KISFIAM szégyellem magam hogy elveszitem a türelmem hogy bántottam :(((

Valaki kérem adjon tanácsot! Köszönöm



2018. márc. 5. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hason nem alszik el? Az én kislányom csak hason alszik, hanyatt 10 perc után felkel. Jól lakik este? Elfárad eléggé? Vagytok eleget levegőn? Hogy áll a mozgásfejlődése, hozzátápiban hol tartotok, jön-e épp foga?
2018. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia sztem ott tart ahol kellene, fordul hatrol hasra és fordítva bár éjjel nem fordul meg csak nyafog.

Lehet hogy kevés a tejem de enni nem igazán akar.

répától, almatol fájt a hasa nehezen kakilt inkább az őszibarackot favorizálja.

Nem tudom hogy akkor adjak-e neki estére...de köszi hogy írtál :)

2018. márc. 5. 13:46
 3/8 A kérdező kommentje:

Amúgy kint is vagyunk ahogy az időjárás engedi.

Foga nem hiszem hogy jön, de az inyje zavarja tuti. Adok neki Dologelt,rágókát (volt már többféle kiprobalva), ha nem bírok vele de tényleg uccsóesetben Panadolt.

Nem tudom mi a baj...

2018. márc. 5. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdeztem, hogy nincs-e lemaradva, hanem mert ezek nagyon be tudnak kavarni az alvásba. Ha kezdene kúszni, v felülne, akkor azt akarja próbálgatni végkimerülésig. Aztán meg már úgy elfárad, hogy azért nem tud elaludni. Kaja ugyanez. Rengeteg új íz, új módon, tök fura, h ez is telíti, nem csak a szopi. A foga már bőven zavarhatja, az enyém 11 hetes korától szenvedett miatta. Sok minden zavarhatja most. 😊
2018. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ok, én ezt mind aláírom, de hogy bír fent lenni olyan sokáig kínszenvedés az elaltatas kikeszit testileg lelkileg :(

Nem tudom mi lenne már jó...

2018. márc. 5. 19:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Senki sem ír vmi okosat,sőt kioktatva sem leszek? Őszintén bevallom hogy még az is lehet segitene
2018. márc. 6. 13:20
 7/8 F. Eszter ***** válasza:
Nézd meg Dénes Ivett oldalát. [link] Szerintem itt találsz segítséget.
2018. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod kár hogy fizetni kell érte
2018. márc. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!