Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után is csináltattatok...

Szülés után is csináltattatok műkörmöt, vagy az otthoni babázás idejére szüneteltettétek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
De h csináltatok. Eddig se volt ...mondjuk masszőr vagyok szval szakmai ártalom a "csupasz"köröm.
2021. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Saját hosszú körmöm van, én festettem eddigis babázás alatt sem volt ez másképp és azóta sem.
2021. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Én igen, semmiben nem korlàtoz. Annyi, hogy mindig picire visszareszeltetem. Egyébként zselé van rajta és nem éles meg semmi ilyesmi. Plusz a lányom imádja nézegetni, annyira cuki. 😊
2021. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen. De semmi gyongyoset meg diszeset. Pici szogletes 1-2 szinnel max.
2021. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nyilván azokhoz szól a kérdésem, akiknek előtte volt.
2021. jan. 25. 22:19
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Igen de jóval kisebbet, és kövek, díszek nélkül.

Bár az első 4 hónapban nem igen volt időm elmenni 2 órára se, de utána néha néha csinaktattam

2021. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem évekkel előtte volt egyszer kétszer. Viszont szülés után olyan fél évvel éreztem hogy kell, hogy legalább ennyire nőnek érezhessem magam. Semmi extra. Natúr színű géllak, fehér átmenettel. De olyan jó ránézni, hogy ápolt kezem van. 😊
2021. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves a fiam. Az elmúlt egy évben lakkoztam. Kb 5 napig bírják a jó lakkok, akkor mindig lemostam, rövidre reszeltem és újra lakkoztam.

Most már visszatértem a gellakkra kb 2 hónapja. De mondjuk en magamnak csinálom. Megvan a műkörmös szakmám, bár sosem dolgoztam benne konkrétan, de az elmúlt egy évben ehhez nem volt kedvem. Mostanra kaptam megint ihletet, hogy ne csak egy színű legyen, hanem vigyünk bele egy kis csavart. Meg meguntam hogy olyan sűrűn lakkozni kell. Igazából ha máshoz jártam volna, ugyanúgy gellakkoztattam volna tovább. Hosszú műköröm persze nemigen jöhet szoba szerintem pici baba mellett. Legalábbis en nem tudok hosszú kormokkel létezni.

2021. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
3 hetes volt mikor vittem magammal a kormoshoz! Vegig aludta! Nyugodtan csinaltass:)
2021. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
miért van mindenki így lepontozva? szerintem senki nem mondott semmi rosszat. nyilván aki szereti a műkörmöt, géllakkot, akármit, az szeretné tudni hogy a babázáshoz mennyire lehet hozzáegyeztetni. nekem sose volt egyik se, viszont hosszú természetes körmeim vannak, és én se szívesen válnék meg tőlük senki kedvéért. aki ezekkel él az tudja, hogy ne sértsék meg magukat vagy mást a körmeikkel.
2021. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!