Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol kerestek bébiszittert,...

Hol kerestek bébiszittert, magán nyelvtanárt a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, szívesen vigyáznék gyerekekre, esetleg angolt tanítanék iskolásoknak, de eddig csak ismerősökön/rokonokon keresztül jött össze a dolog. Arra lennék kíváncsi, hogy hol hirdessek, próbálkozzak, ahol többen látnak és jó eséllyel megbíznak bennem a szülők (vagy legalábbis esélyt adnak, nem egyből gyerekrablónak néznek).
2021. jan. 27. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a Facebookon találtunk nyelvtanárt. A településünk Facebook oldalán. Itt azért sok embert ismerünk és megkérdeztünk pár közös ismerőst mielőtt odavittük.
2021. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a védőnőket megkérdezném, hogy engednék-e a rendelőbe kirakni egy hirdetést vagy ha bemutatkozol nekik, tudnának-e ajánlani, ha valakinek szüksége lenne rá. Vagy ugyanígy a gyerekorvosnál, de lehet naiv vagyok.

Az hogy kiben bíznak meg a szülők, nem tudom. Én magamból indulok ki, én úgy lennék nyugodt, ha a babysitter egy lenyomozható “ügynökségen” vagy csapaton keresztül lenne elérhető, tehát nem a szomszéd Terike, akit meg se találok ha valami gondom lenne.

Nehéz dolog amúgy, kitartást kívánok, amíg nincsen elég tovább ajánlás, addig a kapcsolat kiépítés a legnehezebb része. Remélem hamar kialakul ez! :)

2021. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a helyi fb babás csoportban találtunk bébiszittert.

Szerintem írd ki oda is nyugodtan a hirdetésed, de óvoda-bölcsöde bejáratánál található "hirdető táblára" is nyomtattak ki hirdetést (bár én arc nélkül fel sem hívtam azt a számot).

Kérj ajánlásokat azoktól, akiknek vigyáztál már a gyerekére és ajánlj fel egy imserkedős/próba napot, amiért nem kérsz pénzt, ott lesz még a szülő a gyerekkel és csak szimplán megnézitek, hogy szimpatikusak vagytok-e egymásnak. A mi bébiszitterünk többek között ezzel a húzással tűnt ki a sok jelentkező közül.

2021. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!