Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek több gyerekük van:...

Akiknek több gyerekük van: lehet két (vagy több) embert ugyanúgy szeretni, ezért az egyik gyereket jobban szereti mindig a többi(ek)nél?

Figyelt kérdés
Most jönnek majd a "Mindegyiket egyformán szeretem, csak másképpen." kommentek, de őszintén: hogy lehet 2 embert ugyanúgy szeretni? A ti szüleiteknél hogy volt? Nálatok hogy van?
2021. febr. 3. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%
Én pont ezen gondoltam, hogy lehet, hogy nem akarok második gyereket, mert egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy még valakit így tudnék szeretni, mint a kisfiamat.
2021. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Az egyiket mindenkinél jobban szeretem, a másik az ébren töltött ideje nagyrészében az agyamra megy, örülök, ha nincs a közelemben
2021. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
12 szegény másik 😞
2021. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem kell őt sajnálni, szánt szándékkal idegesít mindenkit a saját szórakoztatására
2021. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Jaj, hagyjuk már, hogy mindenki ilyen jó anya, és mindenki egyenlően bánik a gyerekével...
2021. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%

3 gyerekem van, 22-15-4 évesek. Nyilván a 22 éves fiamat nem úgy szeretem mint a 4 éveset. Az egyik felnőtt, a másik kicsi. A 15 éves lányomat is máshogy szeretem, ő most lázadó kamasz, aki atelte már ezt az időszakot tudja miről beszélek.

Szóval igen, lehet több gyereket is ugyanannyira de máshogy szeretni. Nem beszélve arról, hogy teljesen különböző személyiségek és így mást szeretsz bennük.

2021. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!