Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet korai terhesség jele a...

Lehet korai terhesség jele a mellbimbó fájdalom és előtej?

Figyelt kérdés
Van egy 2 évesem, és kb fél éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Már millió tünetet éreztem magamon, de lehet már inkább csak beképzelem. Viszont nem szoptatok 1,5 éve, szóval ez az előtej nem tudom mitől lehet.
2021. febr. 3. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hormonalis gond lehet, keresd fel az orvosod minel hamarabb, nem normalis, hogy jon valami valadek a melledbol. Meg ha most teherbe is estel, akkor sem. Lehet emiatt nem jon a baba, erdemes kivizsgaltatni magad.

A mellbimbo fajhat terhessegtol, de mensitol is, csinalj egy tesztet, ha kesik, es majd kiderul.

2021. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hormonbajt mondanék. Kizárt, hogy ilyen korán tej legyen, ha ujra terhes vagy. Illetve 3x voltam(vagyok) terhes, a bimbóim sem fájtak sosem
2021. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A mellbimbó fájás lehet terhességtől. Legalábbis nekem soha nem fájt, de mindegyik terhességnél igen.
2021. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam időpontot kérni a nőgyógyászatra, de azt mondták, hogy csak sürgős eseteket fogadnak.
2021. febr. 3. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább prolaktin-szint probléma lesz, nem terhesség.
2021. febr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Melyik nőgyógyászaton?


Csak mert már rég vége nálunk mondjuk ennek a vírus hisztinek. Ha időpontot kérek, a kutya nem kérdezi meg, hogy mire...


Illetve szerintem ezt azért sürgős lenne megnézetni, míg nem lesz nagyobb a baj, esetleg egy szép hormonzavar, amit majd évekig lehet helyrehozni...

2021. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!