Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellérzékenység, méhi és...

Mellérzékenység, méhi és petefészki görcsök. Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés

Tobb mint egy honapja voltam egyutt a baratommal (azota kidobott 7 ev utan) es kb. 1,5 hete vettem észre, hogy kegyetlen erzekenyek a mellbimboim, akar ha a vizsugar er hozza, sokszor a melltartotol is. Folyamatosan kulonbozo mertekben kemenyek, es elmeletileg sotetebbek is valamennyivel alap allapotban is (tus alatt pl. en sotetlilanak latom sokszor)

Inzulinrezisztens vagyok es ennek okan rendszertelen a menszeszem, eddig arra fogtam, a szurkalodast, hogy vegre megjon, de hiaba vartam nem tortent semmi...pluszban meg olyan izomlazam is van, ami egeszen a szemeremdobtol indul felfele, igy eleg nehez figyelni a szurkalodasra is.

Tudom, hogy teszt, de en szinte kizaronak tartom az egeszet..(ha megis akkor hu de csuf jatekot jatszik az elet). Mit gondoltok?



2018. márc. 26. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetnek.Én pénteken teszteltem pozitívat,és pont ezek a tüneteim.
2018. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia. Hát pedig eléggé tipikus tüneteknek tünnek ezek... Remélem úgy lesz ahogy szeretnéd de készülj fel.

védekeztetek? mert az nem írtad.

2018. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mellbimbó érzékenység nálam csak terhesen fordult elő, simán lehetnek ezek terhességi tünetek. Tesztelj akár napközben is ma nyugodtan, mutatná a teszt, ha terhes lennél.
2018. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

(Visszaolvasva kicsit ertelmetlenul fogalmaztam az idovel kapcsolatban)

Nem vedekeztunk joforman soha, mert ugy voltunk vele hogy 1% kb az eselye h e teherbe essek ezzel a betegseggel, ha meg megtortent volna akkor maradt volna a baba mindenkeppen. De azota megvaltoztak a dolgok sajnos, ha ne adj isten tenyleg terhes lennek szerintem orokbeadnam.

Ilyen szempontbol meg en is megvetnem magam, de ha ilyen veletlen folytan (es az elet kulonosen kegyetlen jateka miatt besikerult) akkor legalabb neki adok egy eselyt meg a gyerekre varo paroknak...

Kicsit elore szaladtam, de mar minden eshetoseget lezongoraztam magamban :/

Koszonom szepen a valaszokat! Aranyosak vagytok, es jo babavarast!

2018. márc. 26. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. az utolsót jelentettem csak hogy tudd.


Szép hogy így gondolkodsz, ha esetleg összejött volna. De egyet fogadj meg ezentúl. 1% is % és ha nem akarsz gyereket jobb ha védekezel.

Drukkolok a magad érdekében hogy ne legyen baba a dologban ( Nehéz megoldás az örökbeadás, de Nemes cseledet ebben a helyzetben)

2018. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi lett veled kedves kérdzö? utolsó vagyok.
2018. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt, viszont a mellfájdalmam súlyosbodott...épp ma hajnalban minden fordulásnál arra keltem fel, hogy iszonyatosan fáj..de nem érzékenység hanem konkrét fájdalom...a méhem és a petefészkem is görcsöl..szerintem a pcos-szórakozik velem..vagy nem tudom. Várok még egy kicsit, ha nem múlik megyek orvoshoz.
2018. ápr. 3. 16:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Menzeszed mikor volt utoljára?
2018. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén...nagyon régen, a pontos dátumra nem is emlékszem, viszont az őszi hónapokban mentem nőgyógyászhoz mert akkor olyan szinten görcsölt a jobb oldali petefészkem, hogy azt hittem kidurrant a ciszta és azért volt valamennyi kevés vérzésem, de kiderült, hogy az "rendes" menszesz volt (nekem attól jóval több szokott lenni). Felírt egy fogamzásgátlót, de mivel nagyon rossz tapasztalatom van vele, így addig halogattam a kiváltását míg teljesen el nem felejtettem.
2018. ápr. 3. 22:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Vegul megjott, nagy kinszenvedesek aran..szerintem eddig egyszer sem gyotort meg mint most...
2018. ápr. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!