Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha köldöksérvem lett a terhess...

Ha köldöksérvem lett a terhesség alatt, hogyan edzhetném a hasam császár után?

Figyelt kérdés

Felülést nem merek, más meg nem igazán hatna..

5 éve volt a császár.

Orvoshoz nem mentem a sérvvel, mert elég picike, nem akadályoz.

Valószínűleg teherbeesés előtt sem volt már tökéletes a hasfalam, mivel sok "férfimunkát" kellett csinálnom kamaszként (sírlefedés betonnal, fakivágás..)


Pici sérvet is meg kell műttetni? Ha nem, örökre nagy hasam marad? :(


2021. febr. 6. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is volt köldöksérvem sok évig, szintén terhesség alatt keletkezett és császárral szültem.

Minden további nélkül lehet hasizongyakorlatokat végezni, de a felülések nem sokat érnek, keress hatásosabbat.


A kis sérvet nem kell müteni, én sem müttetem meg elvileg, de mivel volt egy laparoszkópos epemütétem, akkor eltüntették

2021. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szétnyílt hasizom torna, mommytummy, rtm torna. De először orvosi vélemény, hogy elkezdheted e. Felülést semmi esetre sem szabad, többet árt mint használ.
2021. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is kicsi volt, de nem engedték a has gyakorlatokat,

18 hónap után megműtöttek, pedig nekem sem volt semmi panaszom vele

2021. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ki nem engedte? Elmentél vele orvoshoz?

Nekem soha senki nem mondta, hogy meg kellene műteni..

Persze tudom, hogy van lehetőség (persze nem most..), de konkrétan egy doki se mondta, hogy ez problémát jelentene..

2021. febr. 6. 20:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ajánlanátok gyakorlatokat?
2021. febr. 6. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
A 2es leírta mikre érdemes rákeresni ha gyakorlatokat szeretnél.
2021. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

[link]

2es vagyok. Ez a dvd pl nagyon jó. YouTubeon pedig beírod a keresőbe, hogy diastasis recti training.

De a legjobb, ha felkeresel majd amint lehet egy ezzel foglalkozó edzőt. Sokan tartanak most online edzéseket.

2021. febr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 7. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!