Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességemnél köldöksérv...

Első terhességemnél köldöksérvem alakult ki. Lehet így másodikat vállalni?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképp műteni kellene előtte?
2020. szept. 19. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Konzultálj orvossal, mert ez nem egy van / nincs állapot, különböző stádiumokban más-más ellátást igényel.
2020. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elsővel lett köldöksérv.. 1*1 cm nyílás van a köldökben. Még 2 gyerek született utána! Nem kellett műteni.
2020. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Èn így vàllaltam a másodikat, de igaza van az elsô vàlaszolònak, hogy ezt orvosnak kell eldöntenie, mert biztos nem mindegy milyen mèrtèkû.

Nekem elsô terhessèg utàn kismèrtèkû köldöksèrvem volt, a másodikkal romlott a helyzet, plusz a hasizom is szètnyílt mègjobban.

Mûtèten gondolkodom, de mèg emelgetni kell a kicsit, addig nem tudom vàllalni.

2020. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van időpontom nődokihoz, megkérdezem majd tőle, bár azt nem tudom, hogy a köldöksérv eldöntése mennyire a hatásköre, nem-e kellene kérnem időpontot sebészhez is.
2020. szept. 19. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt köldöksérvem az első terhességemnél, semmi gond nem történt a másodiknál sem. Hüvelyi úton születtek mindketten. (Az első terhességem előtt 2 évvel erőlködéstől kijött a köldöksérvem, megműttettem és ennek ellenére mégis kijött a várandósság alatt.)
2020. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!