Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bak csillagjegyű lány gyermeke...

Bak csillagjegyű lány gyermeked milyen tulajdonságú?

Figyelt kérdés

Most olvastam a baba horoszkópokat és lehidaltam, milyen rossz fényben tüntetik fel a bak babákat.

Igaz lenne, hogy koravének, barátságtalanok, komor, morcos, nulla alkalmazkodás tulajdonságokkal vannak tele?



2021. febr. 8. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom bak. Nem barátságtalan, nem koravén, komornak sem komor, nem morcos csak néha és alkalmakodni is elég hamat tud. Hisztisnek hisztis, egy kicsit szeleburdi is.
2021. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
nem lány, de pont az ellentéte annak amit leírtál.
2021. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom bak. Rendkívül hisztis, ha valami nem úgy van, ahogy éppen kitalálta. Evésben rettenetesen válogatós. Nem fogad el segítséget, ha valami nem sikerül neki, rögtön kedvét veszti, odavágja. Utasítást nemigen követ, az óvodai mûsorban általában ô az egyetlen, aki sose csinálja rendesen, amit a többiek. Például 4 évesen a karácsonyi mûsorban a többi gyerek úgy-ahogy együtt énekelt, az én lányom meg a földön hempergett az óvónô lábánál. Bevonulásnál az óvónô kézen fogva vezette be, különben tuti elbóklászott volna valahova. Utálja, ha megmondják neki mit csináljon, ott szabotálja, ahol tudja. Amúgy nagyon empatikus, ha észreveszi, hogy valaki bosszús vagy szomorú, rögtön kitalál valamit, hogy megvígasztalja. Állatokkal és kisebb gyerekekkel kedves, gondoskodó. Nagyon szociális, rögtön beszédbe elegyedik bárkivel, és nagyon igényli a gyerektársaságot. Játszótéren, ha van hasonló korú gyerek, rögtön hívja együtt játszani, felajánlja neki a saját játékait. Értelmes, segítôkész (amíg abban segíthet, amiben ô akar).
2021. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is bak vagyok és nő,se nem morcos,se nem barátságtalan nem vagyok ,és nem voltam kora én sem.

Ez így egy az egyben marhaság,

2021. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
De miért olvasgatsz ilyesmit, és pláne miért veszed magadra meg a babádra? A horoszkóp áltudományos ostobaság, random összekötött csillagoknak semmi közük az ember személyiségéhez.
2021. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Jó.
2021. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!