Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol jobb eladni a babaruhákat,...

Hol jobb eladni a babaruhákat, a vaterán vagy a teszvesz-en?

Figyelt kérdés
Elég sok jó állapotban lévő, kinőtt babaruhánk van, szeretném eladni őket, de még nem tudom, hol lenne érdemes. (A bababörzéről már lemaradtam, az már volt itt Debrecenben.)
2008. dec. 3. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pl. nem szeretem a licitoldalakat. Csakis az expresszen vásárolok, ott viszont nagyon sokat.
2008. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a két oldal tök egyforma. Aki nézi az egyiket, az nézi a másikat is, általában.
2008. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs különbség, mindkettőnek tagja vagyok. Bár én a teszveszt jobban kedvelem.
2008. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

debreceni apró (nem tudom mi a rendes neve, olyan mint az express, csak debreceni)


amugy ha valasztani kell,h teszvesz vagy vatera, en is a teszveszre szavazok.

2008. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teszvesz
2008. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is tagja vagyok mindkét oldalnak, de én is a tesz-veszt kedvelem jobban. Megpróbálhatod a babaszoba.hu-n is, ott nem kell licitálni
2008. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is mindkettőnek tagja vagyok,de Én is jobban szeretem a teszveszt!Annyival jobb ezeken az aukciós oldalakon eladni ill.vásárolni,mert tudod,az eladó ill. a vásárló minősítéseit,értékeléseit!Én már rengeteg ruhát adtam el és vásároltam is.Ha vásárolok,csakis olyan eladó termékeire licitálok,akinek nincs negatív értékelése,vagy ha van is akkor a több száz pozitív értékelése mellet max.1-2 negatívja van csak!Remélem tudtam segíteni.
2008. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Másfél éve teszveszezek, a vaterára is fel vagyok regisztrálva, de oda szinte fel sem lépek, Szerintem is teszvesz, de jó az expressz is!
2008. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!