Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két menzeszem között mindig...

Két menzeszem között mindig fáj a jobb oldalon a petefészek tájéka. Mindig kb.2héttel menzesz után. Ez jelentheti azt, hogy akkor van az ovulációm?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nem jó témába írtam.
2011. okt. 27. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
igen :D
2011. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most elkeseredtem :((( Akkor nem lesz a hónapban babánk :((( Akkor pont nem voltunk együtt, és nem tudtam minek tudjam be a jobboldali petefészek szurkálást, most már tudom, köszi. Bocs az Off-ért
2011. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves második én is így voltam vele:)

Egyszer annyira fájt a jobb oldalam, hogy be kellett menni az ügyeletre vele.

A doki adott rá szurit de nem mondta meg, hogy miért fájhat. Mi felfázásra gyanakodtunk.

De hogy mostanság minden hónapban megismétlődött és mindig középidő tájékán kezdett gyanús lenni.

Most meg kezd leesni, hogy lehet hogy ez jelenti a peteérést azért tettem fel ezt a kérdést, hogy akkor ekkor lenne tanácsos együtt lenni párommal:)

A válaszokat meg mégegyszer köszönöm.

2011. okt. 27. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
ne keseredj el, ugyan is az ovulációs fájdalom nem azt jelenti, hogy abban a pillanatban van peteérésed, hanem valszeg aznap kezdődött de még másnap is tartott, úgyhogy ha másnap együtt voltatok akkor még összejöhetett a baba:) nekem is volt ovus fájdalmam, de csak másnap voltunk együtt, és tegnap pozitívat teszteltem! drukkolok:)
2011. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj , hogy mi még a környékén sem voltunk együtt, ugyanis mivel 2-ától 6-ig mensi volt, úgy 20.-a környékére tettem a p.érést, a szurkálás viszont olyan 24-25 fele lehetett,szóval elég későn,(és már elkéstünk) úgyhogy számítok a kövi mikulásra. :( Azt hiszem megtartom a tesztet a kövi hónapra :(
2011. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10:55 Gratulálok :) Nagyon irigykedek!!!!
2011. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ovulációs tesztet használjatok!

Az nagyon jó! Ha úgy érzitek hogy peteérés csináljatok ovulációs tesztet.

2011. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak a bal oldalon érzem ezt.😊
2014. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!