Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megtehetnéd, hogy mindig...

Ha megtehetnéd, hogy mindig mindenből az újat veszed a gyereke(i)dnek, akkor is használtat vennél vagy vadiújat vennél?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 19:26
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%
Megtehetném, de veszek ilyet is és olyat is.
2021. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
98%
Megtehetem, újat veszek, de nem méregdrágát és nem vagyok márkaőrült.
2021. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
81%
Én is vennék ilyet is olyat is. Nem vagyok én magam sem új mániás, bútorból is csak a régi érdekel. Nem vagyunk egyformák szerencsére.
2021. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
35%
Megtehetem és vadi újat is veszek. Undorodom a használt cuccoktól.
2021. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
89%
Újat veszek mindig. Persze nem arra gondolok, hogy mondjuk egy nadrágot 20.000-ért veszek neki. De soha nem vettem használtat.
2021. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
84%
Inkàbb hasznàltat. Környezetkímèlőbb, ès a jò minősègű termekek bìrnak ki több hasznàlòt.
2021. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
68%
Megtehetem, de feleslegesen nem veszek semmiből se újat. Ruhákat pl tök felesleges gyerekeknek újat venni, úgyis kinövik. Baba bútorokat is úgy szedtem össze a rokonoktól. Ami kell hosszútávra, arra nem sajnálom a pénzt, minőséget veszek. A pazarlást viszont nem szeretem.
2021. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
92%

Ebből megint egy "savazzuk aki új holmit mer venni a gyerekének" kérdés lesz?

Újat veszünk, viszont szeretek akciók után kutatni. Ha családon belül kapunk használtat azt is használjuk szívesen.

2021. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
72%
Megtehetném, hogy újat veszek, de szinte csak használtat vettem a lányomnak eddig. Most lesz 1 éves. Nem éreztem szükségét, mivel ebben a korban nem használódik el egy ruha se úgy, hogy ne tudja akár 2-3 gyerek is hordani. Kevesebbe kerül és környezettudatosabb.
2021. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, mit. Használt ruhákba így ovis korban nem fektetek energiát, mert elég lestrapált a legtöbb, de ha véletlenül szembejön valami szép állapotú, megveszem.

Pl biciklit eddig mindig használtat vettem. Beleférne az új, de minek... Gyerekülésből (autóba) csakis új. Cipőből szintén. Játékokból néha veszünk használtat, pl régebbi legó szériák. Diafilmből van ilyen is, olyan is, de szívesebben veszek használtat.

2021. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!