Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 éves normális hogy ilyen...

1,5 éves normális hogy ilyen "agresszív"?

Figyelt kérdés
Ha más gyerek van azon a játékon ahova megy, vagy játszik azzal amit ő akar, akkor lökdösődik. Ha félre húzom akkor meg hisztizik.
2021. febr. 26. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom első gyerek és egyke.

Amúgy igen.

2021. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen első gyerek. 😅 Nyilván akkor megint baromságon agyalok😅
2021. febr. 26. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Neveletlen, ne engedd neki, akkor sem. ha hisztizik.
2021. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Legyél követlezetes. Gyakorold és használd a NEM szócskát. Hisztikor tereld.


1# voltam.

2021. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem engedem. Épp ezért hisztizik. De akkor se hagyom neki amit nem szabad. Itthon is így van. Ami nem az nem. Következetes vagyok vele. Most is megmondtam, hogy ha nem hagyja abba a hisztit, hazamegyünk. Így is lett.

Attól hogy első gyerek meg egyke, nem kell ám rásütni, hogy neveletlen meg elkényeztetett

2021. febr. 26. 16:29
 6/11 A kérdező kommentje:
4 köszönöm szépen a tanácsot. Próbálkozom 😁
2021. febr. 26. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Jól csinálod. Hidd el semmi baj nincs a gyermekeddel. Feszegeti a határokat. Valószínűleg nagy akarattal bír. Majd megtanulja mit szabad és mit nem.


1# voltam

2021. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen akarat az van bőven. Nem is tudom honnan örökölte😂😂😂

Köszönöm szépen a biztatást. Nagyon kedves vagy😚

2021. febr. 26. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális. Személyiségtől függ, ő valószínűleg nem egy elveszett lélek. Nem úgy kell rájuk tekinteni, mint akik kész vannak, hanem hogy itt a lehetőség nevelni :)
2021. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Ma elmentünk a fiammal a a homokozóba. Egy kislány valamiert pont azt a formát akarta, ami nála volt. Már emelte a kezet, hogy lenyom egy sallert. Anyukája mondta neki, meg ne próbáld. Erre megállt a kislány. Anyukája mondta, hogy régóta tréneli és ez nagy eredmény, hogy nem nyomott be egyet a kiscsaj a fiamnak. 😂
2021. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!