Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt nem végeznek...

Menstruáció alatt nem végeznek hüvelyi ultrahangot?

Figyelt kérdés
Holnapra van időpontom nőgyógyászhoz szülés utáni 6 hetes kontrollra. Viszont ma reggel észrevettem, hogy megjött a menstruációm. Pedig örültem, hogy pár hete elmúlt a gyermekágyi vérzés. Így gondolom, nem lesz hüvelyi uh. Elvileg hasit is csinál. Csak tudni szeretném, mire számítsak evvel kapcsolatban.

2021. febr. 26. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De van hüvelyi UH. Legalábbis nálam volt. Látta amit kell.
2021. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én felhívnám hogy egyáltalán menjek-e igy vagy ad másik időpontot. Kézzel is vizsgál a 6 hetes kontrollon de nem tudok így el végzi-e.

Én alapból nem mennék majd ha csak elmúlik.

2021. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
Nekem csinált mensikor, még rákszűrést is, igaz én rátelefonáltam előtte.
2021. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy meg tudnak vizsgálni akkor is
2021. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En 8 hetig vereztem így vereztem a 6 hetes kontrollon. Megcsinálták. Nem hiszem hogy a menstruacios vértől jobban félnek.
2021. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont pár napja voltam a 6 hetesen. Aznap reggel volt egy pici vér de el is múlt, délután vizsgálat közben megindult, szólt a doki viccesen hogy közben meg is jött, megcsinálta a hüvelyi uh-t és ennyi.
2021. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát jó lett volna akkor, ha vár pár napot ez a menzesz... Amúgy első szülés után (sztk) semmilyen uh-t nem csináltak, ezért voltam kíváncsi hogy magánban hogy megy. A honlapon az van, hogy hüvelyi vagy hasi uh. De jobb akkor, ha reggel felhívom őket.
2021. febr. 26. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt UH, egyik szülés után sem. Kézzel megvizsgàlt, kérdezte, szoptatok-e, kell-e bogyó, meg megnyomkodta a hasamat, ennyi.
2021. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szültem ügyeletes és fogadott dokival is.

Sztk-ban nekem nem, magánban csináltak uh-ot. Viszont nekem szülés után az első pár alkalommal annyira erős volt a menstruációm (alapból gyerekkorom is gyerekkorom óta az) hogy ha a vetkőzőtől a vizsgáló székig el kellett volna mennem takaríthatott volna utánam a doki én meg úsztam volna a vérben.🙈🤣 Nem akartam csatateret csinálni így kértem későbbre időpontot.

2021. febr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem már csináltak úgy hüvelyi ultrahangot, bár nem pont ilyen volt a szituáció, hanem egy pár héttel később esedékes műtéthez kellett.
2021. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!