Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad hogy gyereked lett?...

Megbántad hogy gyereked lett? Ha igen akkor hány évesen? Mi volt az oka amiért megbántad? Ha nem bántad meg akkor miért nem bántad meg?

Figyelt kérdés
Komolyan válaszoljatok a kérdésemre!

2021. febr. 27. 19:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Én nem bántam meg. Szerintem azért nem, mert később vállaltuk, amikor már megvolt a házunk, elég jó munkám, ahova vissza is várnak, spórolt pénzünk, autónk, stb. Ha minden kötél szakad, futja bőven bébiszitterre, bármire. Nekem így teljes a családi kép. De szerintem azoknak nehéz, akiknek hiányzik a pénz vagy bármi. Úgy minden nehezebben megoldható, szabadidő is.
2021. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%
Meg, 25 voltam mikor született, 5-6 év múlva kezdtem bánni, borzalmas személyisége van
2021. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

Meg,azert mert beteg,es nem tudjuk mi a baja, mitol ilyen.

Nem lehet tudni 100%-ra,hogy egeszseges gyereke szuletik valakinek.En ha vissza mehetnek az idoben nem lenne gyerekem.

2021. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%

30 évesen szültem.

Sokszor eszembe jut, mennyivel könnyebb volt az élet előtte, és mennyivel lazább. De még ha visszamehetnék is az időben, soha nem “adnám vissza”. Soha, soha! A legnagyobb kincsünk, boldogságunk.

2021. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon gázak ezek a válaszok, az van csak felpontozva, aki megbánta a gyerekét, aki meg nem, az le van pontozva... Irigykedünk?
2021. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
86%

Az a típus vagyok, aki szembenézek a nehézségekkel, még a saját legrejtettebb gondolataimmal is szeretek tisztában lenni. Éppen ezért én bevallom, gyerekeket nevelni nagyon kemény, embert próbáló feladat. Három gyerekem van, mindhármójukat terveztük, vártuk, így teljes a család. Minden nehézsegével együtt is azt gondolom, ma sem csinálnám máshogy. Mert, hogy egy kérdés ötlött föl bennem, ahogy a kérdező kérdését olvastam: az, hogy szembenézünk azzal vagy kimondjuk azt, hogy vannak kőkemény harcok, elakadások a gyereknevelésben egyet jelent azzal, hogy megbántam a gyerekeimet? Szerinted kérdező?

Szerintem nem ennyire fekete vagy fehér a dolog. Kőkemény, mégsem bántam meg egy másodpercre sem, szerintem a gyerekeim a világ legcsodálatosabb lényegi az akaratosságukkal, a dacosságukkal, mert azt gondolom, általuk épülhetek én is. Ha csak annyit sikerül elérnem, hogy mondjuk a középső dacoló kislányommal való napi küzdelemben képes vagyok megölelni Őt, nem pedig indulatból a "földbe döngölni" Őt, akkor aznap már jobb ember lettem. És ennek a jobbá válásnak Ő is szemtanúja lehetett, ami a legjobb minta, a legjobb példa, amit az életben magával vihet: hogy képesek vagyunk dolgozni magunkon azért, hogy ezzel örömet szerezzünk annak, akit az életünknél is jobban szeretünk.

Számomra a gyereknevelés hatalmas feladat, mert egy életreszóló leckét adnak nekem ezek a kisemberek saját magamról. Ezért, még, ha nehéz is, sosem bánnám meg, mert tudom, hogy épülök általuk.

2021. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%

Irigykedünk? Már kinek és mire kellene irigykednie? 😄

Nincs gyerekem, nem is akarok, sajnos túlzottan is belelátok mások küzdelmeibe a hivatásom kapcsán.

2021. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
19%

Aki megbànta abban ùgy lazàn megtudnèk forgatni egy kést....Hogy lehet megbànni????

Èn nem bàntam meg lèlegezni sem tudnèk a gyerekem nèlkül csak minden eggyes nap kèrdezem a fentieket hogy miért pont Ő miért pont mi?Miért nem olyan szülők kapnak beteg gyereket akik mèg az egèszègest is megbànjàk???Mert szerintem ők èrdemelnèk meg ezt...

2021. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
9%
Egèszsègest...bocsi de az indulattòl ami bennem van fèlre írok màr mindent.
2021. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
95%
18: senki nem érdemel beteg gyereket vagy inkább egy gyerek sem érdemel betegséget.
2021. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!