Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad hogy gyereked lett?...

Megbántad hogy gyereked lett? Ha igen akkor hány évesen? Mi volt az oka amiért megbántad? Ha nem bántad meg akkor miért nem bántad meg?

Figyelt kérdés
Komolyan válaszoljatok a kérdésemre!

2021. febr. 27. 19:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az nagyon rossz szülő, aki megbánta a gyerekét..
2021. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pedig álszentség volna azt állítani, hogy soha, egyetlen percre sem bánta meg senki, hogy gyereket vállalt. Csak nyilván ilyet nem mondunk ki, mert az álszent ősanyák rossz szülőnek könyvelnek el.
2021. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Egy éves a lányom, én még nem gondoltam arra egyetlen egyszer sem, hogy megbántam volna. Ez a kettesnek szólt.
2021. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem bántam meg soha. De nem tudom az okát, hogy miért nem bántam meg! 🤔😂
2021. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
4. vagyok. Enyém 13 és még én sem bántam meg egyetlen egyszer sem. És az álszent ősanyaák véleménye sem érdekelne ebben a témában. Sem!
2021. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Én sem bántam meg, szültem is még egyet.
2021. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Gondold el kérdező, hogy egyszer, úgy két perc erejéig: épp egy hasmenés jellegű bűzös trutyit takarítottam a hátsójáról. Elvileg végeztem, felhajtottam a lábait, hogy még egyszer megnézzem, rendesen lepucoltam-e. Amikor úgy 10 centiről néztem be oda, ahová a nap sem süt, úgy döntött, hogy ő most egy ipari főnyomócső és még egy adag híg fekáliát az arcomba küldött.



Akkor jó két percig komolyan fontolgattam, hogy jó ötlet volt-e ez. Aztán hánytam egyet és megkönnyebbültem. Ma már rájöttem hogy ha vissza tudnám csinálni vissza csinálnám.

2021. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Tökéletesen egyetértek a kettessel. Nálam két aspektusból jelentkezett a megbánás. Az egyik az elején volt, amikor még nagyon nem éreztük egymást a babámmal, nem tudtam megnyugtatni, folyamatosan sírt, én is sírtam, nem tudtam aludni, egy nyugodt percem sem volt, fájt az egész helyzet. Persze, ez a megbánás-érzet hamar elillant rendre. A másik aspektusa pedig az volt a dolognak, hogy milyen világba született szegény, ráadásul milyen országban élünk, és kitudja, mennyire nehéz utat kell bejárnia felnőttként.
2021. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
22%
Nem is értem, hogy lehet ezt megbánni, hogy életet adtál valakinek. Igen, vannak nehéz helyzetek, de attól még imádom és soha nem akarnék nélküle létezni. Szóval nem bántam meg. És szeretnék másodikat is.
2021. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem bántam meg soha hogy fiatalon lett 2 gyerekünk, azt már inkább, hogy fiatalon mentem férjhez.

Nem a férjem miatt, csak kicsit jöhetett volna később😁

A nagyok 20+ osak a gyerekeink a kicsi lassan 2 éves, ő volt a legjobb ötlet, hogy megszülessen.

2021. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!