Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad hogy gyereked lett?...

Megbántad hogy gyereked lett? Ha igen akkor hány évesen? Mi volt az oka amiért megbántad? Ha nem bántad meg akkor miért nem bántad meg?

Figyelt kérdés
Komolyan válaszoljatok a kérdésemre!

2021. febr. 27. 19:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
67%
Én megbántam. Ugyan pici még nagyon, és szeretném szeretni, és akartuk is őt, de egész egyszerűen idegesít ha sír, hogy nem értem mi baja, hogy egy percre sincs nyugtom tőle, ha lerakom, sír..hiányzik a régi életem, hogy hanyagolnom kell a kutyusainkat, hogy nem akkor mehetek bárhova amikor akarok, és sorolhatnám. Idegesít szegény..ha visszacsinálhatnám, nem biztos, hogy szeretnék gyereket.
2021. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Azt hiszem, illetve jó ideje azt sejtettem, hogy én is a másik oldalról szólnék hozzá.

Anyám szerintem megbánt engem. Habár soha nem mondta ezt ki, nálunk sem. És végig próbálta a helyzetet becsülettel elfogadni.És próbált önhazugságban élni, és engem is meggyőzni erről. De szerintem soha nem ment neki igazán.

És így egy olyan anya lett akiben érezhetően erősen váltogatta egymást a harag és az erős, fojtogató szeretet.

Mert próbált szeretni.

Így egy mérgező, nárcisztikus anya lett.

Már jó ideje azt gondolom, hogy mindenki jobban járt volna, ha örökbead időben olyan családhoz, ahol érzelmileg kiegyensúlyozottan nőhetek fel.

És nem kell az ambivalanes viselkedésével megküzdenem.

2021. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
39%
Szerinem erre nem lehet eléggé felkészülni, nem tudod mit vállalsz, akkor sem ha akarod. Mi nagyon akartuk, nehezen is jött, de most inkabb visszacsinálnám és élném az életemet. És jön a tesója..szóval még 2 évig valahogy kibírpm és teménykedem hogy kömnyebb lesz egyszer. Lehet hogy extrém eset vagyok és depressziós, és biztos más akinek nem lehet szívesen cserélne velem..vagy, ameddig nem tudja, mivel jár..cuki ahogy gőgicsél, meg csinálja a kis babás dolgait. De akinek nincs, az nem látja át teljesen, hogy mivel jar ez.
2022. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!