Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Front van? A 27 hónapos és a...

Front van? A 27 hónapos és a 7 hónapos gyermekem is tegnap óta be van kattanva!

Figyelt kérdés
Egész nap hisztiznek, nyafognak. Máskor nem szoktak ennyire rosszak lenni.
2010. aug. 18. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam be kattant. Alig akar aludni, csak sír és hisztizik:-( Pedig egyébként egy kis angyal.
2010. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv:D:S

14hónapos, de egyszerűen.... Pakolnám el a kinőtt ruhákat, meg válogatnám át a tesóra, de egyszerűen semmit nem lehet vele kezdeni. Nem eszik, nem alszik, azért üvölt mert éhes, de nem eszik mert álmos... Semmi nem érdekli.

Hogy mitől van lövésem sincs, de már nem nagyon bírom cérnával.

2010. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam mind a kettő egyszerre visít. Rég éreztem így, de már a tűrőképességem határához érkeztem. Éjjel a pici még 3* eszik emellett. Szoptatom, így egy szabad délelőttöm se lehet hogy feltöltődjek pedig már rám férne.
2010. aug. 18. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
hidegfront volt! Ma vége lesz!!
2010. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónaposomnak sem jó semmi.Evésnél két kanál közt is visít.Leteszem nem jó felveszem nem jó.Fél éjszaka ordított.Remélem tényleg elvonul a front.
2010. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!