Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom a gyermekem vércsopo...

Nem tudom a gyermekem vércsoportját, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
3 éves lesz, de sem a születésekor, sem a kiskönyvben, sem a laboros papírján sehol sincs feltüntetve. A gyermekorvos ezt tudja valahonnan vagy kérni kell, hogy valahogy megállapítsák? Kissé zavar, mert ne adja az ég, de bármi történhet, és én nem tudom a vércsoportját. :(
2011. szept. 29. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
már régóta nem néznek születéskor vércsoportot, mert drága. De ha valami baj történne, akkor pár perc alatt meg tudják nézni. Gyermekorvos sem tudja. Kérni kell a vizsgálatot, de fizetős. nekem 5000 volt
2011. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ejha, jól megkérik az árát.. De valószínűleg kérvényezni fogom, mert azért csak kéne tudni.
2011. szept. 29. 22:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nézték születéskor (vidéken) egy fillérembe sem került.
2011. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha valami baj lenne, a kórházba kerüléskor első dolguk, hogy levesznek vért, akkor biztos meg fogják nézni.
2011. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha hirtelen vért kellene adni neki,nem az alapján adnák,amit bemond a szülő,ugyanis ha nem neki megfelelőt kap,meg is halhat,úgyhogy gyorsan megnézik,addig megkapja a nullást
2011. szept. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, de nekem is megmondták mindkét gyermekem születésekor, sőt a kórházi zárójelentésen is rajta van! Pedig 2 különböző kórházban szültem Bp-en.

Talán azért, mert 0 negatív vagyok és fennállt az Rh összeférhetetlenség lehetősége?

És egy sima vérvételnél sem mondják meg? Ha mondjuk ráírja a beutalóra a doki, hogy vércsoportot is kell nézni, akkor fizetni kell érte???

2011. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezzel nekem is "gondom" van, mert nálunk sincs feltüntetve se a zárójelentéseken, se a kis könyvben, se sehol máshol.


Off: Hol kérjem ezt a vizsgálatot? Ami 5ezerbe kerül?!!

Gyerekorvos utal be?

2011. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nálunk itt Kecskeméten ezt nem közölték.

Ha megvizsgálják, ha nem, akkor is szerintem illant tudni egy szülőnek, vagy csak én gondolom így?

2011. szept. 30. 08:19
 9/14 anonim ***** válasza:
háziorvos ad beutalót és külön lapon kell kérni. legalábbis nálunk. 5000 ftos voltam. férjem sem tudta de nem akart fizetni érte. elment vért adni és ott ingyen megmondták
2011. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Debrecenben szültem a fiamat tíz éve, és mai napig nem tudom a vércsoportját.
2011. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!