Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi legyen a...

Mit tegyek? Mi legyen a lányunkkal?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdést olvastam itt (apuka nem szereti a gyerekét) és bizony elgondolkodtam a válaszokon.

Mi most válunk a férjemnel. Egy 5,5 éves lányunk van (nem megy iskolába még ősszel) én 3 műszakban dolgozom, a férjem munkaideje 8-fél5ig tart.

Minden szempontból ideálisabb lenne ha a lányunk az apjánál maradna.

Őszintén szólva nem szakadna meg a szívem h ha csak hétvégente lenne velem a gyerek. A mindennapi hisztit megúszom, illetve a főzés mosás takarítás mizériát mondjuk éjszakás műszak után stb.

Sosem voltam anya típus (pedig vágytam a babára)

Akkor ez nem is olyan elítélendő dolog?


2021. márc. 7. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
40%
De, az, maximàlisan elítélendő.
2021. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem tudok azonosulni az elképzeléseddel.

Remélem, apuka gyerekszeretőbb!

2021. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
92%
Maradjon csak az apjával,mindenki jobban jár. Megmaradsz hétvégi szülőnek,talan ugy meg szeretni is tudod majd a lányod,mert nincs annyi felelősség rajtad,a lányod meg normalis emberrel no fel,szeretetben
2021. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
99%
Jobb lenne, ha apukánál lenne.
2021. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt véletlen szülés utáni depressziód? Azért az csak nem normális hogy vágysz a babára, 5 év múlva meg simán lepasszolnád apucinak.
2021. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
80%
...és így készül az érzelmileg labilis gyerek.
2021. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
97%
Ha így érzel, jobb ha az apukánál lesz a gyermek.
2021. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:

Az apja még nem tud erről.

Hát nem hinném h simán belemegy, mivel kb 0 kapcsolata van a gyerekkel.

Elviszi vagy elmegy érte oviba,de utána kb csak beülteti a tv elé ha én dolgozom. Nem arról van szó h nem szeretem, de miért csak én gürizzek vele.

Oldjam meg ezután a gyerekfelügyeletet még dolgozom, legyen kaja meg rend, ő meg majd él mint Marci hevesen.

2021. márc. 7. 17:24
 9/81 A kérdező kommentje:

#5 nem voltam depressziós, de nem is dolgoztam.

Egyszerűen csak belefáradtam ebbe az egészbe. Még én meló mellett viszem a háztartást, nevelem a gyereket, adfig ő hazaér délután, eljátsza a jófej apucit (lehet mindent ha nem vok itthon. Sokáig tvzni, vacsi helyett maxikinget enni stb) én meg a gonosz vagyok mert velem nem lehet semmit én nem engedek semmit.

2021. márc. 7. 17:31
 10/81 anonim ***** válasza:
90%
Úgy vélem, a gyerekre vetíted ki azt, hogy a házasságotok alatt a férjed nem segített semmit. Tönkrement vele a kapcsolatod, elváltok, vigye magával a gyereket, te most jól megbünteted! A gyerekeddel IS kiszúrsz!
2021. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!