Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bő folyás pánik! Lehet termész...

Bő folyás pánik! Lehet természetes?

Figyelt kérdés
A párommal próbálkozunk egy ideje. Mindig éreztem mikor van ovum de most nagyon elbizonytalanodtam. Szerintem már volt pár napja. Próbálkoztunk is erre ma nagyon sok folyást produkáltam. Nem kimondottan híg mégis átáztatta még a gatyámat is. Tényleg rengeteg. Eléggé parázok mert volt már korábban bacis fertőzésem de egy éve tünetmentes vagyok. Erre jön a bő folyás ráadásul a sperma miatt ami ürül meg sem tudom különböztetni hogy a klasszik halszagú bacifertőzés vagy csak a spermiumos saját váladékom. Nagyon megijedtem. Mi lehet ez?

2021. márc. 9. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat szerintem azért nem kell nagyon megijedni. Ha egyértelmű büdös lenne, meg tudnád szerintem különböztetni. Néha nekem is nagyon sok ovu környékén. Ha nem bacis úgyis abbamarad 1-2 nap múlva.
2021. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!