Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájseb, jegelés után...

Méhszájseb, jegelés után természetes a bő folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napja, mèhszàjseb miatt jegelèst csinàltak nekem, azòta elèg sok folyàsom van, meddig tart ez az àllapot?

#mèhszàjseb
2015. szept. 25. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem jegelték, hanem égették, de egy pár hétig volt folyás, ahogy tisztult a seb. De ha bűzös, fáj stb akkor vissza kell menni.
2015. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, nem büdös, csak folyamatos, mondta az orvos, hogy lesz folyásom, csak azt nem beszèltük, hogy meddig fog tartani, ezért aggòdom, hogy ez természetes e, mivel még mindig tart.
2015. szept. 25. 07:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem közölte, de felhívtuk. Gondolom mondta, hogy félévente kontroll, azt akkor is tartsd be, ha azt mondja elég évente, mert pl vasárnap hasi görccsel mentem Sbo-ra és Kiderült h 5x3,5x4,5 centis cisztám van. Mára volt időpontom, mert májusban voltam utoljára. Tehát ha nem lett volna görcsöm akkor ma derült volna ki h cisztám van. Én időnként műtét után csináltam kamillás ülőfürdőt, 6 hétig kíméld magad. És jobbulást :)
2015. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!