Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt honnan tudom,...

Terhesség alatt honnan tudom, hogy a folyás természetes-e?

Figyelt kérdés
Van, hogy pár napig alig jön, aztán kicsit több van. Színtelen, de mindig van mellé fehér is. A dokim azt mondta semmi baj, canestent adott, hogy attól csökkenhet. Azt mondta nem kell tenyészteni. Nem akarom vitatni amit mond, de a gomba nem viszket?
2014. szept. 8. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én lactofeel-t kaptam nagyon jó folyásra meg helyreállítja a hüvelyflórádat nem olcsó viszont megéri szerintem 3900 Ft! canesten nekem semmit sem ért.......
2014. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha színtelen, vagy fehér, az természetes. A gomba én is úgy tudom hogy viszketne. Nekem kb. félidőtől kezdve van folyásom, elég bő, betét nélkül nem is tudok létezni. Nekem is a Lactofeel-t mondta a dokim, illetve 1x a Pevaryl hüvelykúpot, de az nem vált be. Este használtam, másnap végig, egész nap marta az egész altájamat, szörnyű volt! Inkább a Lactofeel gél!
2014. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!